آخر هفته با «رسوایی۲» و «معراجی‌ها»

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “آخر هفته با «رسوایی۲» و «معراجی‌ها»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، فیلم‌های سینمایی «هملت»، «حصارها»، «جامانده»، «چند روز مانده به عید»، «محبوبه»، «برادران»، «کد منبع»، «حال خوب»، «نیزارهای بلند»، «دشمنان طبیعی»، «روزهای آخر اسفند»، «رسوایی ۲»، «رژیم طلایی»، «پیرمردها»، «لوپر»، «برادران باد»، «آفتاب بعد از بارون»، «کلاه تو کلاه»، «مولان»، «قصه‌های مجید»، «اتاق ستاره»، «معراجی‌ها»، «شغل ایتالیایی»، «فیزا»، «اون یکی‌ها»، «تصویر‌های هالیس وود»، «چیزی برای از دست دادن نیست»، «ای رفیق» و «دکل» پنج‌شنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ اسفندماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

«نیزارهای بلند»

به کارگردانی «محمدهادی نامور راد»، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
«جریان فیلم مرتبط به پدر یک شهید مفقودالاثر است به‌اسم ماشاالله که شهید شدن پسر خود را باور ندارد و بازهم چشم انتظار وی می‌باشد. این پدر پیش از هرچیز درگیر موضوعاتی با فرزند شهید مفقودالاثر خود است و با اینحال پیشتر درگیری‌هایی با نوه خود صابر، یعنی فرزند شهید می یابد. چونکه ایشان تمام تلاش خود را می‌کند تا ایشان را مانند پدرش تربیت کند.»
سیامک اطلسی، زهرا سعیدی و ساقی زینتی بازیگران این فیلم هستند.

«رسوایی ۲»

به کارگردانی «مسعود ده‌نمکی»، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

«جریان فیلم با بازی اکبر عبدی و مهران رجبی در لحظه آتی و در شهر خیالی رخ می‌دهد. شهری که مردمان آن در انجام گناه کوتاهی نمی‌کنند و در این موقعیت روحانی شهر مطرح می‌کند که خیلی زود در شهر زلزله خواهد آمد چونکه که گرفتار رذایل اخلاقی و اجتماعی شده‌اند. در پی اخطار حاج یوسف خبر تایید نشده نزول عن قریب بلا و عذاب الهی آرامش مسئولین و مردم را به هم می‌ریزد.»

«معراجی‌ها»

به کارگردانی «مسعود ده‌نمکی»، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در خلاصه جریان فیلم آمده است:

«محمد جوانی است که شوق رفتن به جبهه را دارد با اینحال با مخالفت‌های سرسختانه پدرش مواجه می‌شود و پدر برای رفتن ایشان به جبهه شرط‌های باورنکردنی و غریب می‌گذارد تا اینکه محمد شبانه از خانه فرار کرده و به جبهه می‌رود و پدر برای بازگرداندن ایشان راهی منطقه می‌شود»

در این فیلم سینمایی، اکبر عبدی، مهران رجبی و پندار اکبری ایفای نقش کرده‌اند.

انتهای پیغام/ ۱۶۱

حتما بخوانید   «ملکا ذکر تو گویم» اثر تازه گروه محمد رسول‌الله (ص) برای روزهای نوروز

امیدواریم نوشته “آخر هفته با «رسوایی۲» و «معراجی‌ها»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۲۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران