آمادگی ما هراس در دل دشمن انداخته است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “آمادگی ما هراس در دل دشمن انداخته است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از تیپ ۴۰ متحرک هجومی در جمع فرماندهان و کارکنان این تیپ اظهار داشت: آمادگی رزمی و توان دفاعی نیروی زمینی هراس در دل دشمن انداخته و آن ها را در عرصه های مختلف ناکام قرار داده است.

امیر حیدری تاکید کرد: امروز روند آمادگی دفاعی و رزمی نیروی زمینی ارتش در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد و کارکنان این نیرو با تمام وجود در ماموریت ها حضور پیدا می کنند و حضور ولایت مدارانه، آمادگی رزمی و توان دفاعی کارکنان، هراس در دل دشمن انداخته و آن ها را عرصه های مختلف ناکام قرار داده است.

وی با بیان اینکه یگان های متحرک هجومی و واکنش سریع از تحرک بسیار بالایی دارا شده اند، خاطرنشان کرد: هم اینک ابزارهای و آموزش های متناسب با نوع تهدیدات دشمن در دست یگان های متحرک هجومی و واکنش سریع قرار گرفته است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در این بازدید از نزدیک در جریان آمادگی رزمی و توان دفاعی این تیپ قرار گرفت و دستورات ضروری را جهت ارتقاء هرچه بیشتر آمادگی رزمی صادر کرد.

از دیگر برنامه های وی دیدار با خانواده هایی که حاوی مشکلات و بیماری صعب العلاج هستند بود و برای رفع مشکلات و تسریع در مسیر بهبودی و درمان بیماران دستورات ضروری را صادر کرد.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “آمادگی ما هراس در دل دشمن انداخته است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   تقدیر خانه سرباز صلح ایران از فعالان کمک‌رسانی در زلزله غرب کشور
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران