آمریکایی‌ها تحت سلطه صهیونیست‌ها هستند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “آمریکایی‌ها تحت سلطه صهیونیست‌ها هستند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با دفاع پرس:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اقدام مدیرکل جمهور آمریکا در خصوص «قدس شریف» گفت: این رفتار نشان داد که آمریکایی‌ها تحت سلطه صهیونیست‌ها هستند.

«سیدحسین نقوی حسینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس در خصوص اقدام ترامپ پیرامون «قدس شریف» اظهار داشت: قدس قبله اول مسلمانان و پایتخت فلسطین است و آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها بدانند که قدس هیچگاه ماهیت خود را از دست نخواهد داد.

 

وی اضافه کرد: مدیرکل جمهور آمریکا با اقدامی که طی روزهای قبلی انجام داد، نشان داد که تحت سلطه صهیونیست‌هاست و این ادعای جمهوری اسلامی ایران را اثبات کرد که صهیونیست‌ها آمریکا را اداره می‌کنند.

 

نقوی حسینی بیان داشت:‌ اقدام مدیرکل جمهور آمریکا خلاف تمامی توافقات سازمان ملل است و باز هم نمایش داده شد که آمریکا به هیچ توافقی پایبند نیست؛ با شرایطی که در برجام به توافقات خود پایبند نبود.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این رفتار آمریکا را ناشی از شکست سیاست‌های این کشور در غرب آسیا با راه‌اندازی داعش و گروهک‌های تروریستی برای حفظ امنیت رژیم صهیونیستی دانست و تصریح کرد: آمریکا تلاش دارد با این رفتار اثرگذاری خود را در منطقه و جهان نشان بدهد.

 

وی اضافه کرد: با اینحال آمریکا باید بداند که در این مسئله نیز ناکام خواهد ماند و این رفتار، رژیم صهیونیستی را به نابودی نزدیک‌تر تولید میکند و با اتحاد مسلمانان کشورهای منطقه انتفاضه تازه ای علیه این رژیم جعلی بوجود خواهد آمد.

حتما بخوانید   داماد ترامپ با ولیعهد سعودی دیدار کرد

 

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “آمریکایی‌ها تحت سلطه صهیونیست‌ها هستند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آذر ۱۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران