آمریکایی‌ها راهبرد رژیم صهیونیستی را در بی‌ثباتی منطقه دنبال می‌کنند‌

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “آمریکایی‌ها راهبرد رژیم صهیونیستی را در بی‌ثباتی منطقه دنبال می‌کنند‌” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» در گفت‌و‌گوی تلفنی با «خرم دستگیرخان» وزیر دفاع جمهوری اسلامی پاکستان با ارزیابی مثبت از روند رو به افزایش مناسبات و هم کاری‌های دفاعی دو کشور، سفر واپسین فرمانده ار‌تش پاکستان به تهران و مذاکرات فی‌مابین را نقطه عطفی در این روند دانست.

وی با بیان اینکه شرایط منطقه و امت اسلامی به گونه‌ای است که رایزنی بیشتر میان مدیران دو کشور مهم منطقه و جهان اسلام را ضروری تولید میکند، اضافه کرد: آمریکایی‌ها پیوسته شکست‌های خود را در نقاط مختلف جهان متوجه دیگران می‌دانند و راهبرد رژیم صهیونیستی را در بی‌ثباتی منطقه دنبال می‌کنند.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران گسترش کشت مواد مخدر، پیشرفت موقعیت تروریسم در افغانستان، تشدید ناامنی و کشته شدن هر روزه ده‌ها انسان بی‌گناه در کشور‌های افغانستان، یمن، عراق و سوریه را نتیجه سیاست‌های شیطانی و احمقانه آمریکا دانست.

امیر حاتمی با بیان اینکه ایران و پاکستان از ظرفیت‌های بسیاری در عرصه‌های دفاعی و نظامی برخوردارند، تصریح کرد: بایستی از این ظرفیت‌ها در جهت افزایش و شکوفایی اقتصادی و ایمنی ملت‌های دو کشور استفاده شود.

وزیر دفاع پاکستان نیز در این گفت‌وگوی تلفنی ضمن استقبال از پیشرفت مناسبات و هم کاری‌های دو‌جانبه دفاعی و تداوم تعلاملات دو جانبه در خصوص موضوعات منطقه‌ای گفت: تفاوت و تفاوت سریع محیطی در منطقه ایجاب می‌کند این هم کاری‌ها بیش از قبل گسترش یابد.

حتما بخوانید   بازدید دریادار سیاری از پایگاه دریایی پسابندر در نقطه صفر مرزی با پاکستان

خرم دستگیرخان با انتقاد از توئیت‌های مکرر ترامپ علیه کشورش، بر استقلال کشور‌های اسلامی در تامین امنیت خود تاکید کرد و خواستار گفت‌و‌گو‌های بیشتری بین مدیران دفاعی جمهوری ا‌سلامی ایران و پاکستان شد.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “آمریکایی‌ها راهبرد رژیم صهیونیستی را در بی‌ثباتی منطقه دنبال می‌کنند‌” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۱۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران