آمریکا با اعمال تحریم‌ها در جستجوی توقف برجام است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “آمریکا با اعمال تحریم‌ها در جستجوی توقف برجام است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

نقوی حسینی در گفت‌وگو با دفاع پرس:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعمال تحریم‌های تازه از جانب آمریکا علیه ایران، گفت: اعمال تحریم‌ها و بهانه‌ جویی‌ها از جانب آمریکا با نیت توقف برجام اجرا میشود.

«سیدحسین نقوی حسینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس در خصوص تحریم‌های واپسین آمریکا علیه چند شخصیت حقوقی و حقیقی ایرانی اظهار داشت: نشست آمریکا برای شانزدهمین بار اقدام به تحریم ایران کرده است.

 

وی اضافه کرد: این رفتار خصمانه آمریکا مطمئنا نقض برجام شمرده می‌شود و نشان می‌دهد که آمریکا غیرقابل اعتماد است و پای‌بندی به تعهدات خود ندارد.

 

نقوی حسینی تصریح کرد: آمریکا با اعمال این تحریم‌ها در جستجوی توقف برجام است و در این راستا بهانه‌جویی‌‌های متفاوتی مانند ادعاهایی برای بازدید از اماکن نظامی ایران مطرح می‌کند.

 

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به دفعات مطرح کرده است که اجازه بازدید از مراکز نظامی خود را به هیچ بیگانه‌ای نمی‌دهد و برجام نیز این مسئله را تایید می‌کند.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران در جستجوی توقف برجام نیست با اینحال آمریکایی‌ها با بهانه‌ جویی‌های مختلف تلاش دارند ایران را مقصر نشان بدهند و بعد از آن برجام را متوقف کنند و هزینه‌های توقف برجام را به گردن ایران بیاندازند.

حتما بخوانید   جوانان افغانستان راه سلطه آمریکا را سد کنند

 

نقوی حسینی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران اگر به این نتیجه برسد که طرفین برجام به این معاهده بین المللی متعهد نیستند و نفعی برای ملت ندارد، تصمیم دیگری خواهد گرفت.

 

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “آمریکا با اعمال تحریم‌ها در جستجوی توقف برجام است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران