آمریکا نمی‌تواند نُجَباء را وادار به عقب‌نشینی کند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “آمریکا نمی‌تواند نُجَباء را وادار به عقب‌نشینی کند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار جوانی مشاور محشر نماینده با این وجود‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به نگرانی واشنگتن در پی شکل‌گیری مقاومت در منطقه راهبردی غرب آسیا، اظهار کرد: آمریکایی‌ها راه سلطه بر جهان را کنترل خاورمیانه و غرب آسیا می‌دانند و اکنون با استناد به بیداری ملت‌ها و ظهور جریان مقاومت ــ که مخالف حضور و دخالت بیگانگان است ــ فهمیده‌اند که در این منطقه آتی‌ای ندارند.

وی با اشاره به بحران‌آفرینی آمریکا در سطح منطقه از روش ایجاد گروهک‌های تروریستی مانند داعش، تحریم مقاومت اسلامی نُجَباء را نشانه تلاش واشنگتن برای تغییر دادن روند تفاوت منطقه دانست و گفت: آن‌ها در تلاش اند در درون محور مقاومت، سری‌های مردمی را تحت فشار قرار دهند و یکی از ابزارهایشان تحریم است. از روش متهم‌سازی سری‌هایی از قبیل نُجَباء به تروریسم، نامشان را در فهرست تحریم‌ها قرار می‌دهند تا محور مقاومت را وادار به عقب‌نشینی کنند؛ کما اینکه پیش‌تر اسم حزب‌الله و حماس را در لیست سیاه جای گرفته بودند.

معاون سیاسی سابق سپاه پاسداران در انتهای ضمن تأکید بر ناکامی آمریکا در تضعیف محور مقاومت، خاطرنشان تولید: امروز مقاومت یک سری با پایگاه بطور کلیً مردمی است و این فشارها مطمئنا نمی‌تواند ملت‌ها و دولت‌هایی مانند ایران، عراق، سوریه و… را وادار به تغییر رفتار کند. با این وجود امکان دارد مزاحمت‌هایی ایجاد کنند، با اینحال مطمئناً به اهداف خودشان نمی‌رسند.

حتما بخوانید   آیین تجلیل از آزادگان نیروی هوایی ارتش برگزار شد

انتهای پیغام/ ۴۱۱

امیدواریم نوشته “آمریکا نمی‌تواند نُجَباء را وادار به عقب‌نشینی کند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱۰, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران