آیت‌الله مشکینی مؤید عرصه پیشرو و اندیشه ولایت مطلقه فقیه بود

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “آیت‌الله مشکینی مؤید عرصه پیشرو و اندیشه ولایت مطلقه فقیه بود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه اخبار داخلی دفاع پرس، در اطلاعیه جامعه مدرسین عرصه علمیه قم آمده است: در آستانه یازدهمین سالگرد رحلت فقیه مجاهد و پارسا حضرت آیت‌الله میرزاعلی مشکینی (رحمت‌الله علیه) جامعه مدرسین عرصه علمیه قم ضمن تکریم و تجلیل از مقام علمی، اخلاقی، سیاسی، تقوایی و ولایتمداری آن روحانی محشر‌قدر، یاد و اسم ایشان را گرامی می‌دارد.

پیشتر این اطلاعیه با بیان اینکه انفاس قدسی و نصایح لطیف و انسان‌ساز ایشان مبین نفس مهذب و نورانی آن فقید سعید بود، آمده است: آن عالم متقی عمر خویش را در خدمت به نظام اسلامی‌، مردم و عرصه‌های علمیه گذراند و منشأ برکات و خیرات کثیری برای عموم مردم ایران بود. آیت‌الله مشکینی معلم اخلاق، مجاهد فی سبیل‌الله و جامع علم و رفتار و زهد بودند که در مکان رفیع و خطیر ریاست مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین عرصه علمیه قم، در سنگر امامت جمعه، سلوک پیشرو و حرکت در صراط مستقیم ولایت را به همگان نمایش دادند.

در این اطلاعیه تصریح‌ شده است: این عالم پیوسته مروج و مؤید عرصه پیشرو و اندیشه‌های امام خمینی (ره) و ولایت مطلقه فقیه بودند و در خدمات رسانی و همراهی با مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌ الله‌ العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی»، اسوه‌ای کم‌مانند به شمار می‌رفتند. از خداوند متعال علو درجات و مغفرت و رحمت واسعه‌اش را برای روح مطهر ایشان مسئلت می‌نماییم.

انتهای پیغام/ ۲۱۱

حتما بخوانید   تمدید فرصت ارسال اثر به نشست شعر و ادبیات عاشورایی افغانستان

امیدواریم نوشته “آیت‌الله مشکینی مؤید عرصه پیشرو و اندیشه ولایت مطلقه فقیه بود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۶, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران