آیین تکریم و معارفه معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “آیین تکریم و معارفه معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین تکریم و معارفه معاون امور مطبوعاتی و آگاهی رسانی اظهار داشت: اقداماتی که در عرصه تکنولوژی در معاونت مطبوعاتی صورت گرفته قابل ستایش است و این معاونت در کل در ۴ سال قبلی، صدرنشین بوده است.

وی اضافه کرد: تغییر نگاه حمایتی و پرداخت یارانه ها از شیوه مستقیم به نمونه های دیگر قابل توجه است. تغییر و تفاوت بوجود آمده، مدیریت در عرصه جراید را با پیچیدگی هایی همراه کرده است؛ عرصه رسانه بسیار پیچیده تر از دیگر عرصه های فرهنگی است.

وزیر ارشاد با اشاره به دوستی چهل ساله با دکتر انتظامی به فرضیه پردازی، ریسک پذیری، خلاقیت، تعامل با اصحاب فرهنگ و هنر و سحت کوشی ایشان اشاره نمود و گفت: امیدوارم در سمت تازه نیز در وزارتخانه همراه با من، گام‌های رو به جلویی بردارد؛ سابقه طولانی فعالیت دکتر انتظامی در عرصه مطبوعات و اینکه از درون مطبوعات برخاسته اند در امتداد فعالیت های ایشان بسیار موثر است.

وزیر ارشاد با تاکید بر اینکه نه تنها کارهای دکتر انتظامی متوقف نشود که جهشی هم پیشتر ایجاد شود، به بیان خصوصیت های دکتر سلطانی فر پرداخت و با اشاره به تخصص و حسن شهرت سلطانی فر در عرصه ارتباطات و نشریهها، ایشان را فردی خوب برای تصدی معاونت مطبوعاتی دانست و گفت: معتقدم مسیر رو به جلوی این معاونت با حضور ایشان با سرعت بیشتری به پیش خواهد رفت.

حتما بخوانید   گسترش ۱۵ درصدی سفر به عتبات در نوروز

حسین انتظامی، دستیار ارشد وزیر ارشاد نیز گفت: همه برنامه ها و برنامه های معاونت مطبوعاتی بنا شده بر راهبردها و سیاست های عمومی دولت بوده است.

وی اضافه کرد: جراید نماینده افکار عمومی اند و افرادی که در جستجوی تحدید جراید هستند به خطا می روند چراکه امنیت کشور بنا شده بر رسانه های آزاد است.

انتظامی اظهار داشت: ایجاد آرامش در محیط رسانه ای، پیشرفت فعالیت های رسانه ای به لحاظ کمی، کیفی و موضوعی، استقرار دولت الکترونیک و شفافیت از راهبردهایی اصلی در فعالیت های معاونت امور مطبوعاتی بوده است. حضور دکتر سلطانی فر نیز نویدبخش تفاوت بسیاری در عرصه رسانه است.

محمد سلطانی فر، معاون مطبوعاتی وزرات ارشاد هم عنوان کرد: کار بزرگی که معاونت مطبوعاتی در طول چند سال قبلی انجام داد توجه به مسئولیت اجتماعی در عرصه جراید و به علاوه از طرف دیگر گسترش دولت الکترونیک در انجام امور است.

وی اضافه کرد: اینکه مردم قادر باشند بدون مراجعه حضوری کارهای خود را پیگیری کنند، کار بسیار بزرگی است و همزمان با اینکه بسیاری از سازمان ها تنها شعار می‌دهند دولت الکترونیک در معاونت امور مطبوعاتی محقق شده است. در قانونمند کردن امور باید انعطاف داشته باشیم و این می تواند به شفافیت کمک کرده و کاهش تصدی گری دولت ها را در پی داشته باشد.

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “آیین تکریم و معارفه معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران