آیین غبارروبی حرم امامزاده سیده ملک خاتون و مزار شهدای گمنام برگزار شد

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “آیین غبارروبی حرم امامزاده سیده ملک خاتون و مزار شهدای گمنام برگزار شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، حرم مطهر امامزاده سیده ملک خاتون و مزار شهدای گمنام با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدحسنی نماینده با این وجود فقیه و مدیرکل عقیدتی سیاسی ارتش و به علاوه از طرف دیگر فرماندهان نظام در شب میلاد امام رضا (ع) غبارروبی و عطر افشانی شد.

در این مراسم، امیر سرتیپ ابراهیم گلفام جانشین معاون فرهنگی و آگهی دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح و امیر سرتیپ دوم  حسینی فرمانده دژبان کل ارتش و سردار طلایی و پدران و مادران شهدا و جانبازان حضور یافتند.

آیین غبار روبی مزار شهدای گمنام و حرم مطهر حضرت ملک خاتون برگزار شد

زائران و میهمانان بعد از ادای احترام نظامی، قرائت زیارت عاشورا، زیارت قبور شهدا، شاخه‌های گل و فاتحه را نثار مزار مطهر سیده ملک خاتون کردند. آیین غبارروبی نیز با ورود پدر شهیدان خسروی، حجت الاسلام محمد حسنی و امیر گلفام به داخل ضریح انجام شد.

آیین غبار روبی مزار شهدای گمنام و حرم مطهر حضرت ملک خاتون برگزار شد

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “آیین غبارروبی حرم امامزاده سیده ملک خاتون و مزار شهدای گمنام برگزار شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   علاقه به شهادت و مبارزه با کفر خصوصیت عرصه حقیقی است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران