ابزار تبلیغاتی دشمن در پی درشت‌نمایی اشکالات جوامع اسلامی است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “ابزار تبلیغاتی دشمن در پی درشت‌نمایی اشکالات جوامع اسلامی است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه در آیین اختتامیه بیست و پنجمین دوره از مسابقات قرآنی بسیج که صبح امروز در مجتمع فرهنگی پنج آذر برگزار شد، اظهار داشت: هیچ‌کس نمی‌تواند حضور، تلاش، همت و مجاهدتی را که بسیج در عرصه‌های مختلف دفاعی، ایمنی و جنگ نرم سیاسی و فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی در جلوگیری از دشمنان و تهدیدکنندگان انقلاب دارد، انکار کند.

وی اضافه کرد: ابزار تبلیغاتی دشمنان به روش گسترده برای جلوگیری از پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی در پی نشان دادن نقاط ضعف یا درشت‌نمایی عده ای اشکالات جوامع اسلامی است.

فرمانده کل سپاه افرود: بسیج بخشی از جامعه‌ای است که ادعای رفتار به قرآن و توجه به آیات الهی و نیز رفتار به دستورات الهی در باب آن صدق می‌کند؛ بدلیل آنکه بسیج در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی و نیز پیشرفت و تعمیق انقلاب حضور موثر و مجاهدانه دارد.

وی توجه به دستورات قرآن را باعث توفیقات بیشتر برای انقلاب اسلامی در سطح منطقه و جهان دانست و گفت: آگهی گسترده دشمنان که علیه انقلاب اسلامی اجرا میشود، نمی‌تواند مانعی برای بیان حقیقت انقلاب و حقیقت‌های آن شود؛ با این وجود در عده ای از صحنه‌ها توفیقاتی که انتشار یافته برکسی پوشیده نیست، حتی دشمنان هم بر این موفقیت‌ها مانند موفقیت در سیاست منطقه‌ای اذعان دارند.

سرلشکر جعفری ادامه داد: جوامع منطقه مدیون انقلاب اسلامی و دستاوردهای ناشی از مقاومت مردم کشورمان در دفاع مقدس است که با دستان خالی مقابل دشمنانی از شرق و غرب ایستادگی کردند و به پیروزی دست یافتند؛ با این وجود پیروزی‌های دیگری نیز بعد از خاتمه جنگ تحمیلی نصیب جامعه اسلامی شده که این پیروزی‌ها مدیون مجاهدت‌ها و شهادت‌هایی است که ریشه در دفاع مقدس دارد.

حتما بخوانید   زندگی‌نامه شهید «مصطفی صادق یار»

فرمانده کل سپاه پیشتر تصریح کرد: ما در جنگ و سال‌های بعد از آن بیننده نصرت الهی بوده و هستیم، چه کسی باور می‌کرد که صدام به دست خود آمریکایی‌ها از بین برود و بعد از آن نظامی در کشور عراق شکل بگیرد که شیعه سهم حقیقی خود را برای بار نخست از حکومت داشته باشد.

وی به علاوه از طرف دیگر بیان داشت: ما در سوریه و عراق و یمن بیننده نصرت‌های الهی هستیم؛ با اسم مثال سقوط جنگنده رژیم صهیونیستی که برای بار نخست رخ داده از این نصرت‌های الهی است؛ لذا به یاری خداوند متعال همه افرادی که در حال مجاهدت و یاری دین خدا هستند یک روز در قدس شریف نماز می‌خوانند.

سرلشکر جعفری همه دستاوردهای جبهه مقاومت را نتیجه بسیج مردم دانست و تاکید کرد: هر کس در مسیر مجاهدت و یاری خداوند قدم می‌گذارد نامش بسیجی است؛ وانگهی اطاعت از ولایت فقیه رمز محقق شدن آرمان‌های انقلاب اسلامی و پیاده شده فرامین اسلام است.

وی گفت: برای اینکه جامعه ایران اسلامی در همه عرصه‌ها الگو باشد باید به قرآن توسل کرد و فرامین رهبری پیرامون توجه به قرآن را الگو قرار داد و آن را اجرا کرد؛ با این وجود در این خصوص باید آن بخش از آیات قرآن در الویت قرار گیرد که مرتبط به مسائل روز جامعه باشد.

سرلشکر جعفری دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه دفاعی و ایمنی را نتیجه رفتار به آیات قرآن دانست و بیان داشت: در عرصه دفاعی و ایمنی الگوهای قرانی به خوبی انجام شده؛ با اینحال در عرصه اجتماعی و اقتصادی به خوبی فرامین الهی اجرا نشده است؛ بدلیل آنکه در این عرصه‌ها نقض‌هایی داریم و حتی بعضا بواسطه وجود چنین کمبودهایی باید شرم کنیم از اینکه حکومت اسلامی داریم، پس این نشان می‌دهد برای رسیدن به جامعه فرضیه آل فاصله فراوانی داریم.

حتما بخوانید   نشست تخصصی بررسی راهیان نور ارتش برگزار شد

ایشان پیشتر تصریح کرد: باید شکرگزار نعمت‌های الهی بویژه نعمت ولایت فقیه باشیم. کشور دستاوردهای بسیاری دارد؛ با اینحال در عده ای موارد باید شرم کنیم که کم کاری شده، باید برای رسید به وضع مطلوب تلاش بسیاری کنیم و رسیدن به آن تنها از راه فهم و رفتار به قرآن امکان دارد.

سرلشکر جعفری در انتهای تاکید کرد: هرچه انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف دارد و شهرت که به اشتراک علاقه مندان حق برای کشورمان بوجود آمده مدیون خون شهدا است.

انتهای پیغام/۲۳۱

امیدواریم نوشته “ابزار تبلیغاتی دشمن در پی درشت‌نمایی اشکالات جوامع اسلامی است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران