اجازه نمی‌دهیم وزیر امور خارجه فرانسه با نیت مذاکره موشکی به ایران بیاید

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “اجازه نمی‌دهیم وزیر امور خارجه فرانسه با نیت مذاکره موشکی به ایران بیاید” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

«سیدحسین نقوی حسینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس با تاکید بر اینکه توان موشکی کشور ما قابل مذاکره نیست، اظهار داشت: وزیر امور خارجه فرانسه ادعا کرده است که در سفر به ایران پیرامون مسائل موشکی گفت‌وگو خواهد نمود، ما مطرح می‌کنیم که اگر این آقا با این هدف بخواهد به کشور ما سفر کند، به هیچ عنوان اجازه داده نخواهد شد.

وی ادامه داد: فرانسه با تکرار این ادعاها در جستجوی عادی‌سازی مذاکرات در خصوص توان موشکی است با اینحال ما به دفعات مطرح کرده‌ایم که پیرامون توان موشکی‌مان با هیچ کشوری مذاکره نخواهیم کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ارتقای توان بازدارندگی و توان موشکی حق جمهوری اسلامی ایران است و هیچ کشوری مخصوصا فرانسه حق ندارد پیرامون این مسئله دخالت کند.

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “اجازه نمی‌دهیم وزیر امور خارجه فرانسه با نیت مذاکره موشکی به ایران بیاید” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   کتاب «خاطرات سفیر» امسال در قالبی نو معرفی می‌شود
نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۱۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران