اجرای رزمایش امداد و نجات به وسیله بالگرد‌های هوانیروز+ عکس ها

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “اجرای رزمایش امداد و نجات به وسیله بالگرد‌های هوانیروز+ عکس ها” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، خلبانان، بالگرد‌ها و تیم‌های مهندسی بالگردی، در این تمرین آمادگی خود را در جهت اجرای پرواز امدادی به نقاط محتاج به امداد به تمرین گذاشتند. گردان تجهیز امداد و نجات زمینی این پایگاه نیز ابزارهای خود را به کار دریافت کردند، تا آمادگی ضروری برای امداد و نجات در استان‌های معین این پایگاه تمرین کنند. در این تمرین گردان زمینی امداد، تجسس و نجات، امداد و نجات، آواربرداری و ترابری قابلیت ها حمل سوخت و آب و تریلر‌های حمل اقلام آمادی و امدادی خود را به نمایش گذاشت.

سرهنگ ستاد خلبان علی عفیف فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش در نشست شور ستادی شروع و انتهای این تمرین ضمن تاکید بر حفظ آمادگی حداکثری این پایگاه در نقش آفرینی در دفاع از کشور و قطع دست متجاوز، اظهار داشت: در عرصه امداد به کشور در مواقع بحران، پایگاه‌های هوانیروز در حداکثر آمادگی قرار دارند و بازوی توانمند حاکمیت و ستاد بحران کشور و امید دل مردم برای خدمت رسانی هستند.

سرهنگ علی عفیف خطاب به خلبانان و کارکنان این پایگاه گفت: در فکر مردم کشور و در صفحات پر افتخار تاریخ هوانیروز، همانقدر که حماسه و شهادت در رشادت در بیت المقدس و فتح المبین و مرصاد جای گرفته است، همانقدر هم حماسه خدمت در سیل سیستان و بلوچستان و زلزله بم و قزوین و منجیل و کرمانشاه و سر پل ذهاب هم است. همانقدر که مجبور و متعهد به دفاع از ایران اسلامی در مقابل دشمنان هستید، آمادگی هایتان را برای خدمت به مردم در بحران‌ها حفظ کنید.

حتما بخوانید   درجه دار بی ادعا

سرهنگ عفیف، فرصت و توانایی خدمت به مردم را نعمتی خدایی دانست و گفت: قدر این فرصت‌ها را بدانید و آمادگی‌هایتان را برای روز مبادا حفظ کنید و پیشرفت دهید.

پایگاه چهارم رزمی هوانیروز ارتش ضمن اینکه با اسم پایگاه معین هوانیروز در امداد به استان‌های مجاور و نیز خدمات رسانی بالگردی از کلیه پایگاه‌های هوانیروز کشور را دارد با اسم پایگاه معین در امداد به استان و شهر تهران وظایف خود را برعهده دارد.

 

اجرای رزمایش امداد و نجات به وسیله بالگرد‌های هوانیروز

 

اجرای رزمایش امداد و نجات به وسیله بالگرد‌های هوانیروز

 

اجرای رزمایش امداد و نجات به وسیله بالگرد‌های هوانیروز

 

 

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “اجرای رزمایش امداد و نجات به وسیله بالگرد‌های هوانیروز+ عکس ها” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران