اجرا تمرین مشترک نظامی ایران و چین در تنگه هرمز

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “اجرا تمرین مشترک نظامی ایران و چین در تنگه هرمز” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا اطلاع داد؛

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا از اجرا تمرین مشترک نیروی دریایی ارتش ایران با ناوگروه چین در تنگه هرمز اطلاع داد.

به نوشته گروه دفاعی و ایمنی دفاع پرس، امیردریادار دوم حسین آزاد فرمانده منطقه یکم امامت نداجا ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: روابط نظامی ایران و چین طی سالهای واپسین گسترش یافته است و دیدارهای نظامی متفاوتی بین فرماندهان نظامی در ایران و چین برگزار شده است.
وی عنوان کرد: ناوگروه جمهوری ایجاد چین در بدو ورود به ایران با نماینده با این وجود فقیه در استان هرمزگان دیدار خواهند داشت سپس با استاندار هرمزگان هم ملاقات خواهند کرد.

دریادار آزاد اظهارداشت: روابط نظامی ایران و چین در چارچوب تبادل آزمایشات دو نیرو گسترش می یابد. امیدواریم در این راستا بیننده گسترش توان نظامی و توان علمی در عرصه های نظامی بین دو کشور باشیم.

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا اضافه کرد: روز یکشنبه هفته آتی تمرین مشترک نظامی بین ناوگروه چین و نیروی دریایی ارتش در تنگه هرمز برگزار خواهد شد و توان نظامی دو ناوگروه ایران و چین به نمایش قرار داده خواهد شد. در این تمرین مشترک آزمایشات به اشتراک قرار داده خواهد شد.

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “اجرا تمرین مشترک نظامی ایران و چین در تنگه هرمز” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   تحول کیفی سری‌های خدمات رسانی نیروی دریایی ارتش
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۲۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران