اجرا مجتمع‌های ایثار با نیت گسترش کیفیت خدمات رسانی به ایثارگران انجام می‌شود

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “اجرا مجتمع‌های ایثار با نیت گسترش کیفیت خدمات رسانی به ایثارگران انجام می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین شهیدی مدیرعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران روز شنبه ۳۰ تیرماه در مجمع عمومی سالیانه موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار ضمن تبریک روزهای دهه کرامت، به تاریخچه فعالیت‌های این موسسه اشاره نمود و گفت: موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار از سال‌ها پیش سرگرم به فعالیت بوده است با این وجود در دوره تازه مقرر شد تمام بخش‌های این موسسه به‌صورت منسجم اکتیو شوند و بر همین اساس هیئت‌امنا، هیئت‌مدیره و اساسنامه برای آن مقرر کرده شد تا جلوی عملکرد خواست‌ای و بی‌برنامگی در قسمت‌های مختلف گرفته شود.

نماینده با این وجود فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران هدف از احداث مراکز فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار را افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به ایثارگران عنوان کرد و گفت: یکی از اهداف بنیاد حضور ایثارگران در بیرون از منازل و ایجاد روحیه نشاط در آنان بود که باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که در این مسیر موفقیت‌هایی انتشار یافته است. بعد از شکل‌گیری هیئت‌مدیره و تدوین اساسنامه فعالیت‌های خوبی در این موسسه انجام شده است و سری هیئت‌مدیره و مدیرعامل عملکرد قابل قبولی داشته‌اند و زحمات آنان قابل‌تقدیر است و این مسیر باید بهتر و منسجم‌تر ادامه بیابد.

معاون مدیرکل جمهور با تأکید بر لزوم فعالیت هماهنگ مجتمع‌های فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در استان‌ها گفت: هدف اصلی ما در این مراکز کسب رضایت ایثارگران است و برای دستیابی به این هدف ضروری است اداره، نگهداری و مراقبت از این مجتمع‌ها به‌خوبی انجام شود. به علاوه از طرف دیگر مدیران عامل این مجتمع‌ها در سطح استان‌ها باید با مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در تعامل باشند. از نکات مهم و ضروری دیگر در نگهداری این مجتمع‌ها، رعایت اصول و شئون اسلامی و اخلاقی است.

حتما بخوانید   بهشت‌گردی شیعیان 10 کشور اسلامی در گلزار شهدای تهران+ عکس ها

مدیرکل هیئت‌امنای موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار اضافه کرد: مجتمع‌های ایثار در استان‌ها باید در عرصه فعالیت‌های فرهنگی با معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد در استان‌ها در تعامل و هماهنگی باشند. برنامه‌های این مجتمع‌ها باید با استناد به اساسنامه و سیاست‌های ابلاغی از جانب بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرایی شود و از اجرای سیاست‌های دارای اختلاف پرهیز شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر ارزش شفاف‌سازی در اجرای تمام امور مجتمع‌های فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار گفت: یکی از نکاتی که باید در کل سری مدنظر باشد مسئله چابکسازی نیروی انسانی است. به علاوه از طرف دیگر نظارت بر تمام زیرمجموعه‌ها باید به‌صورت مستمر صورت بگیرد تا بهترین خدمات به ایثارگران که از بهترین مردم جامعه هستند معرفی شود.

محمدرضا پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار نیز در این نشست به معرفی خبری از فعالیت‌های این موسسه در سال ۱۳۹۶ و برنامه‌های در مقابل موسسه پرداخت.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، مجمع عمومی سالیانه موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار با حضور حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده با این وجود فقیه، معاون مدیرکل جمهور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرکل هیئت امنای موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار، عضو های هیئت امنا، عضو های هیئت‌مدیره، مدیرعامل و جمعی از مدیران استانی این موسسه، سرپرست اداره کل بررسی‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران و نمایندگان موسسه حسابرسی مفید راهبر برگزار شد.

در این نشست گزارش حسابرسی موسسه «مفید راهبر» از موقعیت موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار با اظهارنظر «مطلوب» در خصوص موقعیت حسابرسی این سازمان قرائت شد.

حتما بخوانید   درس‌هایی از عملیات رمضان

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “اجرا مجتمع‌های ایثار با نیت گسترش کیفیت خدمات رسانی به ایثارگران انجام می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۳۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران