اجرا مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در ۲۴ اسفندماه

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “اجرا مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در ۲۴ اسفندماه” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

حسین سوهانی مسئول اطلاع رسانی ستاد میزبانی از شهدای گمنام در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس با اشاره به نشست امروز ستاد میزبانی از شهدای گمنام اظهار داشت: این نشست با حضور مسئولین امر، نماینده کمیته مفقودین و معتمدین محله حشمتیه تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: در این نشست مقرر گردید مراسم شب وداع با دو شهید گمنام دفاع مقدس در تاریخ ۲۳ اسفندماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد صاحب اشتر واقع در خیابان شریعتی. خیابان معلم. ابتدای خیابان شهیدان گوهری برگزار و سپس برنامه تشییع با حضور پرشور مردم در تاریخ ۲۴ اسفندماه ساعت ۹ صبح از این مسجد شروع و نهایتا در باغ موزه قصر به خاک سپرده شوند.

سوهانی اضافه کرد: مدتی قبل در پی بازدید سردار باقرزاده مدیرعامل کمیته مفقودین ستادکل نیروهای مسلح از باغ موزه قصر، محل دفن  دو شهید گمنام تعیین و برنامه ریزی شده است تدفین این دو شهید والامقام با دستان دو تن از خانواده شهدای مدافع حرم «مجید قربانخانی» و «علی آقاعبداللهی» انجام شود.

اجرا مراسم تشییع و تدفین 2 شهید گمنام در 24 اسفندماه

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “اجرا مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در ۲۴ اسفندماه” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سپاه معرفی شهدا را از سطح ارگان‌ها و نهادها جلوتر بگذارد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران