اجرا نشست «آزاداندیشی؛ ضرورت، راهبردها و آسیب‌شناسی»

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “اجرا نشست «آزاداندیشی؛ ضرورت، راهبردها و آسیب‌شناسی»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، نشست «آزاداندیشی؛ ضرورت، راهبردها و آسیب‌شناسی» از جانب موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر کارهای آیت‌الله العظمی خامنه‌ای) برگزار می‌شود.

در این نشست حجج‌الاسلام ذوعلم، محسن قمی، احمد رهدار، رضا غلامی، خسروپناه، سید عباس صالحی و محسن پاک‌آئین سخنرانی خواهند داشت.

به علاوه از طرف دیگر نشست‌های علمی کارگروه‌های شورای پژوهش موسسه انقلاب اسلامی نیز به روش تخصصی به منظور معرفی دیدگاه‌ها، معرفی نتایج پژوهش‌های علمی، نقادی، بحث و تبادل‌نظر برگزار می‌شود.

این نشست روز یکشنبه ۱۵ بهمن از ساعت ۸:۳۰ صبح در مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی و به مناسبت گرامیداشت صدور نامه رهبر انقلاب برگزار می‌شود.

رهبر معظم انقلاب در ۱۶ بهمن سال ۱۳۸۱ در منشوری مهم در جواب به نامه جمعی از دانش‌آموختگان و پژوهشگران عرصه علمیه در باب کرسی‌های آزاد علمی، مباحث بسیار مهمی در باب تولید نظریه و فکر، نظریه‌پردازی روشمند، مناظرات علمی در بستر آزاداندیشی و شرایط ضروری برای تحقق آن مطرح کردند.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “اجرا نشست «آزاداندیشی؛ ضرورت، راهبردها و آسیب‌شناسی»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   مجالس امام حسین (ع) دل و جان را شستشو می‌دهد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۱۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران