اجرا کارگاه ۲ روزه سندشناسی در استان یزد

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “اجرا کارگاه ۲ روزه سندشناسی در استان یزد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

«حسین فروتن نژاد» مدیرکل دایره پژوهش و آموزش سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس در گفت‌و‌گو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، از اجرا کارگاه سندشناسی اطلاع داد و اظهار داشت: کارگاه آموزشی سندشناسی با موضوعات توصیف و فهرست نویسی اسناد، در روزهای ۲۳ و ۲۴ تیر ماه  برای نمایندگان سازمان‌های آموزش و پرورش، جهاد و سازندگی، عرصه هنری، سپاه پاسداران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، هلال احمر و صاحبنظران اسنادی اداره کل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در حاشیه این کارگاه سندشناسی، نشست کمیته تخصصی اسناد دفاع مقدس با حضور سردار غلامرضا علاماتی مدیرکل سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

فروتن نژاد خاطرنشان کرد: بازدید و نظارت بر روند کارهای در حال انجام اداره کل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در عرصه‌های اسناد و آموزش، اجرا نشست‌های تخصصی، برپایی کنفرانس و اعمال صورت گرفته در عرصه تاریخ شفاهی از دیگر برنامه‌های حواشی کارگاه آموزش سندشناسی در استان یزد خواهد بود.

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “اجرا کارگاه ۲ روزه سندشناسی در استان یزد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   زبان انگلیسی و ترکی به تئاتر اربعین اضافه شد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱۹, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران