اختتامیه جشنواره ورزشی فرزندان ارتشی برگزار شد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “اختتامیه جشنواره ورزشی فرزندان ارتشی برگزار شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، مراسم اختتامیه جشنواره ورزشی فرزندان کارکنان آجا ساعتی پیش با حضور کارکنان ارتش جمهوری اسلامی و خانوادهایشان برگزار شد.

در این جشنواره سراسری تابستانه که در سطح فرزندان کارکنان ارتش جمهوری اسلامی در بیش از ۱۸ رشته مختلف ورزشی برگزار شد، از نفرات برتر تجلیل به رفتار آمد.

 

فاطمه زهرا فتاحی دارنده مدال طلای مسابقات کشوری کاراته مدال خود را به خانواده شهید محسن حججی تقدیم کرد.

وی که حافظ قرآن است، دلیل اقدام خود را تجلیل از شهید محسن حججی که جان خود را در راه دفاع از حرم حضرت زینب کبری فدا کرده است، عنوان نمود.

در قسمت دیگری از این مراسم امیر فولادی مدیرعامل سازمان تربیت بدنی ارتش طی سخنانی اظهار داشت ارتش جمهوری اسلامی همراه با استناد به آمادگی جسمانی کارکنان به سلامت خانواده های کارکنان ارتش هم توجه مخصوصی دارد.

وی اضافه کرد: مسابقات ورزشی در سطح کل کشور و خانواده های نیروهای چهارگانه ارتش اعم از پدافند هوایی، نیروی هوای، نیروی دریایی و زمینی برگزار می‌شود.

 

اختتامیه جشنواره ورزشی فرزندان ارتشی برگزار شد

وی ادامه داد: آرامش و امنیت کشور مدیون غیور مردانی است که شب و روز از آسمان و زمین این فاصله و بوم پاسداری می کنند.

به علاوه از طرف دیگر در این مراسم امیر خرم طوسی مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش، امیر مجد دارا مدیرعامل فدراسیون ورزش های همگانی، امیر فولادی مدیرعامل سازمان تربیت بدنی ارتش و جمعی از خانواده های کارکنان ارتش حضور داشتند.  

حتما بخوانید   اجرا مراسم شب‌های قدر در یگان‌های پدافند هوایی

در انتهای این مراسم از نفرات انتخاب با اهدای جوایزی تقدیر شد.

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “اختتامیه جشنواره ورزشی فرزندان ارتشی برگزار شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران