ارتش روزشمار نابودی رژیم صهیونیستی را در تقویم‌های خود درج کرده است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “ارتش روزشمار نابودی رژیم صهیونیستی را در تقویم‌های خود درج کرده است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در سخنانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه تهران ضمن تبریک عید مبعث گفت: بنده در ارتشی سرگرم هستم که با نور امامت امت روشن است،‌ ارتشی که باور دارد مطیع محض ولایت و فرماندهی معظم کل قوا است. ارتشی که مزین به ولایت‌مداری و ولایت‌محوری است. بر همین اساس روز ۲۹ فرودین روز تولد ارتش پیشرو را به همرزمان و فرماندهی معظم کل قوا و خانواده معظم شهدا تبریک می‌گویم.

وی با اشاره به چگونگی نامگذاری ۲۹ فروردین به روز ارتش گفت: بنده در تببین این معنا چند نکته اجمالی را می‌گویم. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که ارتش پیشرو در بیان رهبری معظم‌له هم هست. ارتشی که در روز ۲۹ فرودین با ابتکار و بصیرت امام سفر کرده روح تازه ای پیدا کرد و به عنایت، ولایت و محبت با این وجود امر مسلمین پاسخی متقابل و ولایت‌مدارانه داد؛ یعنی به سوی غائله‌هایی که اصل انقلاب را نشانه گرفته بودند، حرکت کرد. در جنگ ۸ ساله با قدرت حضور پیدا کرد. ارتش با اهدای ۴۸ هزار شهید جواب ولایت‌مدارانه‌ای به با این وجود‌امر مسلمین داد که اگر آن روز ما را مورد عنایت قرار دادید با تقدیم ۴۸ هزار شهید جواب اعتمادتان را دادیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در آن روز دشمنان انقلاب بازوی توانمند نگه‌داری از ارزش‌های انقلاب را ارتش می‌دانستند و لذا نوک پیکان را به سوی ارتش نشانه رفتند که با بصیرت امام، ارتش ماند و دین خود را امروز به انقلاب ادا کرده و در این مسیر باقی مانده است، گفت: امروز هم همان قصه در حال تکرار است، دشمنان نظام اقتدار ما را در وحدت ارتش و سپاه می‌بینند، اقتدار ما را در تولید ابزارهای بومی شده که نتیجه نهضت روی پای خود ایستادن است نشانه رفته‌اند و بخصوص توان موشکی ما را نشانه رفته‌اند و جواب بنده با اسم سرباز کوچک ولایت این است که ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی است.

حتما بخوانید   «توکل بر خدا» رمز عبور از سختی‌هاست

امیر حیدری اضافه کرد: جواب من از این تریبون مقدس به دشمنان قسم خورده انقلاب این است که حماقت نکنید، آزموده را آزمودن خطا است. شما در وقتی که انقلاب ما در دوران نوپایی بود با تحمیل جنگ نتوانستید غلطی بکنید امروز که انقلاب ما دروان پختگی در رکاب مقام معظم رهبری و همراهی ملت و اتحاد بین نیروهای مسلح را تجربه می‌کند بازهم هیچ غلطی نخواهید موفق شد بکنید.

وی خاطرنشان کرد: امروز با رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری، ارتش و نیروهای مسلح یه یک بلوغ و نشاط الهی رسیده‌اند، که روزشمار نابودی نظام صهیونیستی را در تقویم‌های خود درج می‌کنند؛ گذشت وقتی که ما را تهدید می‌‌کردید. با این وجود این عرض بنده ریشه در اقدام‌های بی‌بدیل دارد که در رکاب فرمانده معظم کل قوا تجربه کردیم. ملت ما امروز صاحب نیروهای مسلحی هستند که چند خصوصیت خاص دارند که اولین آن ولایت‌مداری و ولایت‌محوری است. دوم قطع وابستگی مطلق با همه دنیا است،‌ سوم روی پای خود ایستادن و نهادینه کردن ابزارهای دفاعی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد:‌ امروز جمهوری اسلامی ایران کشوری است که در منطقه بی‌ثبات، باثبات‌ترین کشور در مقابل زیاده‌طلبی‌های استکبار را یدک می‌کشد. مدیران کم‌خرد عربستانی‌ گمان می نمایند که اگر کشورشان را به یک زرادخانه مبدل کنند می‌تواند برایشان امنیت بدست آورد، زهی‌ خیال باطل. با این وجود هرچقدر بخرند خوب است چوت ما باور داریم این زرادخانه با ظهور امام لحظه به اهلش خواهد افتاد.

امیر حیدری در انتهای تصریح کرد: امروز نظام و نیروهای مسلح از یک اقتدار بی مانند برخوردار هستند که در راس آن نقش بی بدیل رهبری و امامت امت خودنمایی می‌کند و در قاعده دیگر این مثلث نقش مردم و قاعده دیگر آن حضور و اقتدار نیروهای مسلح است و باید کمر همت ببندیم تا این اقتدار و عزت را با پیروی از مقام معظم رهبری به سرمنزل نهایی برسانیم.

حتما بخوانید   وصیتم تذکری برای آن‌هاست که در خوابند/ لحظه دفن دستمالی سیاه بر پیشانی‌ام ببندید

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “ارتش روزشمار نابودی رژیم صهیونیستی را در تقویم‌های خود درج کرده است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۲۴, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران