ارتش و سپاه تکمیل جلوگیری از تهدیدات دشمن هستند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “ارتش و سپاه تکمیل جلوگیری از تهدیدات دشمن هستند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

بیست و سومین کنفرانس مطبوعات- ۴۶۳/ امیر ملایری در گفت‌وگو با دفاع پرس:

مشاور فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمن باید بداند که اگر نگاه چپی به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، با نیروهای قهرمان ارتش و به علاوه از طرف دیگر سپاه و دیگر نیروهای مسلح کشورمان روبرو خواهد شد.

امیر روشندل «محمد ملایری» مشاور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن حضور در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس در بیست و سومین کنفرانس مطبوعات و خبرگزاری ها در گفت و گو با خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران و به ویژه نیروی زمینی قهرمان که از سال قبلی امیر سرتیپ حیدری با اسم فرمانده نزاجا از جانب فرمانده معظم کل قوا منصوب شد، متحرک‌سازی یگان‌ها را در مسیر پیش روی خود قرار داده است.

 

وی اضافه کرد: در طول چند هفته قبلی بیننده اجرا رزمایش مشترک نیروهای زمینی ارتش ایران و عراق در شمال غرب کشور بودیم که این رزمایش توانمندی تحرک یگان‌های هجومی و پیغام صلح و دوستی ارتش ایران را به نمایش گذاشت.

 

امیر ملایری تصریح کرد: دشمن باید بداند که اگر نگاه چپی به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، با نیروهای قهرمان ارتش و به علاوه از طرف دیگر سپاه و دیگر نیروهای مسلح کشورمان روبرو خواهد شد.

 

مشاور فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: الحمدلله امروز به لحاظ توان زرهی، بالگردی و پهپادی از سطح آمادگی خوبی برخورداریم و تکمیل انجام ماموریت تحت هر شرایطی هستیم.

حتما بخوانید   آمادگی ما هراس در دل دشمن انداخته است

 

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “ارتش و سپاه تکمیل جلوگیری از تهدیدات دشمن هستند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۱۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران