اشکالات جشنواره فجر/ ارکستر ملی بهترین قطعات «سالار عقیلی» را اجرا کرد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “اشکالات جشنواره فجر/ ارکستر ملی بهترین قطعات «سالار عقیلی» را اجرا کرد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

«فریدون شهبازیان» رهبر ارکستر ملی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس با اشاره به لزوم خدمات رسانی از موسیقی کشورمان، اظهار داشت: من دوره‌های متفاوتی در مکان‌های متعددی در جشنواره موسیقی فجر حضور داشته‌ام و از جشنواره خدمات رسانی کرده‌ام.

وی با اشاره به اشکال اصلی سی و سومین دوره جشنواره موسیقی فجر، گفت: معتقد هستم هر کاری برای موسیقی صورت گیرد قابل اعتناست و باید به آن ارزش بدهیم؛ با اینحال به نظرم اشکال اصلی این دوره از جشنواره موسیقی فجر آگهی بود.

رهبر ارکستر ملی خاطرنشان کرد: عدم آگهی صحیح پیرامون هر اتفاق و اتفاق فرهنگی و هنری دلیل بی اطلاعی مردم می‌شود و بدین جهت مردم کمتر به سالن‌ها خواهند آمد و آن اتفاق فرهنگی و هنری کم رونق می‌شود.

شهبازیان از ۲ اجرای ارکستر ملی در طول اجرا جشنواره سی و سوم موسیقی فجر اطلاع داد و گفت: ارکستر ملی امسال ۲ اجرا در جشنواره موسیقی فجر دارد که یکی از این اجراها را شب قبلی با «سالار عقیلی» به روی صحنه بردیم و اجرای دیگر ما با «محمد معتمدی» خواهد بود.

وی پیرامون قطعاتی که این شب‌ها به وسیله ارکستر ملی اجرا می‌شود، اظهار داشت: انتخاب قطعات بر عهده خوانندگان است و ما تنها پیرامون آن نظر می‌دهیم. جمعه شب بهترین قطعات را از سالار عقیلی اجرا کردیم که امیدواریم جشنواره را به بهترین دوران خود برسانیم.

حتما بخوانید   تولید هر قطعه موسیقی یک واقعه بزرگ در زندگی من است

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “اشکالات جشنواره فجر/ ارکستر ملی بهترین قطعات «سالار عقیلی» را اجرا کرد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۲۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران