اشکالات جشنواره فجر/ ارکستر ملی بهترین قطعات «سالار عقیلی» را اجرا کرد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “اشکالات جشنواره فجر/ ارکستر ملی بهترین قطعات «سالار عقیلی» را اجرا کرد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

«فریدون شهبازیان» رهبر ارکستر ملی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس با اشاره به لزوم خدمات رسانی از موسیقی کشورمان، اظهار داشت: من دوره‌های متفاوتی در مکان‌های متعددی در جشنواره موسیقی فجر حضور داشته‌ام و از جشنواره خدمات رسانی کرده‌ام.

وی با اشاره به اشکال اصلی سی و سومین دوره جشنواره موسیقی فجر، گفت: معتقد هستم هر کاری برای موسیقی صورت گیرد قابل اعتناست و باید به آن ارزش بدهیم؛ با اینحال به نظرم اشکال اصلی این دوره از جشنواره موسیقی فجر آگهی بود.

رهبر ارکستر ملی خاطرنشان کرد: عدم آگهی صحیح پیرامون هر اتفاق و اتفاق فرهنگی و هنری دلیل بی اطلاعی مردم می‌شود و بدین جهت مردم کمتر به سالن‌ها خواهند آمد و آن اتفاق فرهنگی و هنری کم رونق می‌شود.

شهبازیان از ۲ اجرای ارکستر ملی در طول اجرا جشنواره سی و سوم موسیقی فجر اطلاع داد و گفت: ارکستر ملی امسال ۲ اجرا در جشنواره موسیقی فجر دارد که یکی از این اجراها را شب قبلی با «سالار عقیلی» به روی صحنه بردیم و اجرای دیگر ما با «محمد معتمدی» خواهد بود.

وی پیرامون قطعاتی که این شب‌ها به وسیله ارکستر ملی اجرا می‌شود، اظهار داشت: انتخاب قطعات بر عهده خوانندگان است و ما تنها پیرامون آن نظر می‌دهیم. جمعه شب بهترین قطعات را از سالار عقیلی اجرا کردیم که امیدواریم جشنواره را به بهترین دوران خود برسانیم.

حتما بخوانید   «چه بخواهی و چه نخواهی در این عملیات شهید می‌شوی»

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “اشکالات جشنواره فجر/ ارکستر ملی بهترین قطعات «سالار عقیلی» را اجرا کرد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۲۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران