اعزام تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه به مسابقات نظامی روسیه

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “اعزام تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه به مسابقات نظامی روسیه” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی و ایمنی دفاع پرس، سرهنگ پاسدار «ابوالقاسم کاظمی» سرپرست تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه فردا در مسابقات نظامیان جهان در روسیه اعزام خواهد شد، اضافه کرد: بخشی از مسابقات نظامی جهان در شهر نیزا در روسیه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مسابقات نظامی و بین‌المللی روسیه بیش از ۴۰ سال است که برگزار می‌شود و دو سه سال است که سپاه ماموریت یافته تا در این آزمون‌ها حضور یابد.

سرهنگ کاظمی تاکید کرد: تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه شامل بخش‌های توپخانه، پدافند هوایی و سلاح سبک سال قبلی مقام سوم رقابت‌های بین‌المللی را کسب کرد و امسال هم با یک تیم توانمند در مسابقات حضور پیدا خواهد کرد.

سرپرست تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه تیم اربابان سلاح نزسا از بین یک سری ۷۰ نفری انتخاب شده گفت: از بین ۷۰ نفر ۱۸ نفر را با اسم تیم انتخاب انتخاب کردیم.

ایشان در انتهای خاطرنشان کرد: تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه ۶ ماه کار مضاعف و تلاش شبانه روزی را انجام داده است و امیدواریم امسال باقدرت مضاعف در مسابقات کمپانی کنیم.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “اعزام تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه به مسابقات نظامی روسیه” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   امیر سیاری سخنران قبل از خطبه‌های نمازجمعه در هفته جاری تهران
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲۹, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران