اعزام زائران مدینه اول حج ۹۷ امروز به انتهای می‌رسد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “اعزام زائران مدینه اول حج ۹۷ امروز به انتهای می‌رسد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، امسال ۸۵ هزار و ۲۰۰ زائر ایرانی از ۱۹ ایستگاه پروازی کشورمان به حج ۹۷ مشرف می‌شوند که با استناد به برنامه‌ریزی‌ها نیمی از پرواز‌ها به وسیله ایران‌ایر و نیمی دیگر به وسیله هواپیمایی سعودی اجرا میشود.

اعزام زائران ایرانی خانه خدا از ۲۷ تیرماه شروع شده است که امروز ۱۹ مردادماه تازه ترین پرواز‌های کاروان‌های مدینه اول اجرا میشود.

پرواز‌های زائران مدینه بعد نیز از هشتم مردادماه شروع شده و تا ۲۴ مرداد ادامه دارد، به طوری که تمامی زائران کشورمان تا این روز عازم سرزمین وحی خواهند شد.

زائران مدینه اول در فرودگاه مدینه به سوی هتل‌های محل اسکان رفته و بعد از شش روز اقامت و زیارت مسجد النبی (ص) و قبرستان بقیع، در مسجد شجره مُحرم می‌شوند و سپس به مکه مکرمه مشرف خواهند شد؛ همزمان با اینکه زائران مدینه دوم در فرودگاه جده وارد عربستان شده و بعد از احرام بستن در جُحفه به مکه مکرمه مشرف خواهند شد.

امسال با استناد به گرمای هوا زائران مدینه بعد به جای تشرف به مکه مکرمه با اتوبوس‌های سر باز بعد از اقامت چندساعته بعد از غروب آفتاب به وسیله اتوبوس‌های کولردار و مسقف به مکه مشرف خواهند شد.

انتهای پیغام/ ۷۱۱

امیدواریم نوشته “اعزام زائران مدینه اول حج ۹۷ امروز به انتهای می‌رسد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   بررسی ابعاد حقوقی نسل‌کشی مسلمانان میانمار
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۲۰, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران