اعلامیه سپاه در واکنش به نسل‌کشی در میانمار/ تکمیل کمک به آوارگان هستیم

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “اعلامیه سپاه در واکنش به نسل‌کشی در میانمار/ تکمیل کمک به آوارگان هستیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اعلامیه‌ای با محکومیت شدید جنایات علیه مسلمانان میانمار، رساندن فریاد مظلومیت مسلمانان روهینگیایی به جهانیان را رسالت خطیر امت اسلامی و نهادهای مؤثر بین المللی دانست.

در بخشی از این اعلامیه آمده است: سپاه خدمات رسانی از مسلمانان مظلوم میانمار و رساندن فریاد مظلومیت آنان به گوش جهانیان را مسئولیت تاریخی و دوردستی ناپذیر همه ملل و جوامع دانسته و با مطرح آمادگی برای هرگونه هم کاری و نقش‌پذیری در خدمات رسانی و کمک به آوارگان و آسیب‌دیدگان این جنایت، از دولت محترم جمهوری اسلامی انتظار دارد پیشتر تلاش‌های جاری خود با اکتیو‌سازی ابزارهای دیپلماسی پیشرو، ظرفیت‌ها و اراده جامعه بین‌الملل و دیگر کشورهای اسلامی برای چاره‌اندیشی و نجات مسلمانان روهینگیایی که غالب آنان از برادران و خواهران اهل تسنن هستند را به صحنه آورده و مانع انقراض انسانیت و رواج نوع تازه ای از تروریست علیه امت اسلامی شوند.

امیدواریم نوشته “اعلامیه سپاه در واکنش به نسل‌کشی در میانمار/ تکمیل کمک به آوارگان هستیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   کشور ما به نور قرآن زنده است/ با تمام توان از ایران اسلامی دفاع می‌کنیم
نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۱۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران