افتتاح کنفرانس تصویر «از ایشان که می‌گویم …»/ روایتی تصویری از نوجوانی تا رحلت امام خمینی (ره)

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “افتتاح کنفرانس تصویر «از ایشان که می‌گویم …»/ روایتی تصویری از نوجوانی تا رحلت امام خمینی (ره)” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، کنفرانس تصویر «از ایشان که می‌گویم …» روایتی تصویری از نوجوانی تا ارتحال امام خمینی (ره) بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران عصر امروز (دوشنبه، ۲۱ خردادماه) در گالری خانه عکاسان عرصه هنری گشایش یافت.

آیت‌الله «سیدمحمد قائم مقامی» استاد عرصه، «محسن مومنی شریف» مدیرعامل عرصه هنری، «سیدمسعود شجاعی طباطبایی» سرپرست معاونت هنری عرصه هنری و «احسان باقری» مدیرعامل خانه عکاسان ایران در این مراسم حضور داشتند.

«سیدمسعود شجاعی طباطبایی» سرپرست معاونت هنری عرصه هنری در این مراسم اظهار داشت: این عکس ها با فضایی ساده و صمیمی با مخاطب رابطه برقرار می‌کنند و بسیار صمیمی است. به نظرم این عکس ها سری نابی است که امیدواریم در شکل سری کتاب به چاپ برسد.

براساس این خبر، «از ایشان که می‌گویم …» از سلسله کنفرانس ‌های چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران است که از فردا سه شنبه لغایت ۲۰ تیرماه از ساعت ۹ الی ۱۸ (بجز پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها) میزبان مخاطبین خواهد بود.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “افتتاح کنفرانس تصویر «از ایشان که می‌گویم …»/ روایتی تصویری از نوجوانی تا رحلت امام خمینی (ره)” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   راه‌یافتگان به بخش تصویر، پوستر و هویت تصویری تئاتر فجر معرفی شدند
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۲۲, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران