افرادی که می‌گویند مدافعان حرم برای پول می‌روند، انصاف داشته باشند/ مرکز «شیعه انگلیسی» و «داعش» لندن است

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “افرادی که می‌گویند مدافعان حرم برای پول می‌روند، انصاف داشته باشند/ مرکز «شیعه انگلیسی» و «داعش» لندن است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم «نوید صفری» عصر امروز (یک‌شنبه) در مسجد «سیدالساجدین (ع)» واقع در خیابان «استخر» تهران با حضور خانواده، بستگان و همرزمان این شهید والامقام و به علاوه از طرف دیگر با حضور «سید علیرضا حسینی» شهردار منطقه ۴ تهران، حجت‌الاسلام «محمد تویسرکانی» مسئول نمایندگی با این وجود‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، سردار «علیر‌ضا محمدی» معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین و عموم مردم برگزار شد.

حجت‌الاسلام تویسرکانی در این مراسم، با بیان این‌که شهدای مدافع حرم به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از اولیای خدا هستند، اظهار داشت: شهید صفری نیز جزو این اولیای الهی، یک انسان عارف، آگاه و بصیر بود و همسرش نیز مثل ایشان مجاهد، رزمنده، پیشرو و فداکار بود و ازدواج‌شان هم بر همین اساس صورت گرفت.

وی اضافه کرد: شهید صفری نیز مثل شهید «محسن حججی» به شهادت رسید و حدودا بدنش اربا اربا شده بود؛ با اینحال وقتی پدرش را بالای سر پیکر فرزندش آوردند، مثل امام حسین (ع) رفتار کرد که این مبین یک سرمایه دارد.

حجت‌الاسلام تویسرکانی با بیان این‌که در جامعه هم ایثار، شهادت و مردانگی و هم مکر، حیله و شیطان‌صفتی می باشد، تصریح کرد: در گردان «فاتحین» بحثی میان رزمندگان به‌وجود آمد؛ با اینحال یکی از رزمندگان بلند شد و گفت: «من آمده‌ام جهاد کنم و هر اتفاقی برایم بیفتد مهم نیست، مردم باید در امنیت زندگی کنند».

حتما بخوانید   نقش مهم بسیج در شکست داعش/ هسته‌های مقاومت مسلحانه در کشورهای منطقه تشکیل شده است

وی ادامه داد: عده‌ای که غرق در شهوت و ثروت هستند، امروز این فرهنگ را به تمسخر می‌گیرند که اگر ایمنی که شهدای مدافع حرم ایجاد کردند، نبود آن‌ها نیز نمی‌توانستند به این صورت زندگی کنند، لذا شهدا بر گردن همه حق دارند.

مسئول نمایندگی با این وجود فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، با بیان این‌که وقتی در خانه هر شهیدی وارد می‌شویم موقعیت مالی‌شان متوسط رو به پایین است، خاطرنشان کرد: در این عشق و مردانگی و مروت پای پول به اشتراک نیست، کدام شهید ویلای میلیاردی دارد؟ کدام شهید پدرش و یا اقوام نزدیکش خودروی میلیاردی دارند؟ افرادی که می‌گویند مدافعان حرم برای پول می‌روند انصاف داشته باشند.

 

وی اضافه کرد: مدافعان حرم در عراق و سوریه در مقابل انسان‌های وحشی که عقل و خردی ندارند ایستادند و که این ایستادگی جرأت می‌خواهد.

حجت‌الاسلام تویسرکانی اظهار داشت: در ۴۰ سال قبلی، در بیشتر مواقع دشمنان بررسی کردند ما در صحنه‌هایی که حضور داریم شکست می‌خوریم، برای همین باید کوتاه بیاییم؛ با اینحال امروز می‌بینیم که خط مقاومت در سوریه، عراق، لبنان و افغانستان پیروز شده است و ما با رژیم صهیونیستی هم‌فاصله شده‌ایم.

وی تأکید کرد: اگر ولیعهد بی‌تجربه عربستان حماقت کند، مطمئنا در اثر جنگ با ایران اسرائیل و عربستان نابود خواهند شد.

مسئول نمایندگی با این وجود‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، با بیان این‌که ما جنگ‌طلب نیستیم و در بیشتر مواقع از خودمان دفاع کردیم، گفت: ما در سوریه، عراق و لبنان دفاع کردیم؛ با اینحال اگر کسی بخواهد به ما حمله کند چنان درسی به ایشان می‌دهیم که در جهان الگو شود.

حتما بخوانید   ماجرای شفا یافتن «ابراهیم» با نظر لطف امام لحظه (عج)/ برای دفاع حرم تکمیل‌ایم

حجت‌الاسلام تویسرکانی اضافه کرد: داعشی‌ها قصد داشتند مثل ۱۰۰ سال قبل حرم امام حسین (ع) را شخم بزنند و اعلامیه رسمی دادند که ما مشهدالرضا را هم تخریب می‌کنیم؛ با اینحال امروز خبری از داعش در عراق و سوریه نیست که این حاصل خون شهدای مدافع حرم است.

وی با اشاره به این‌که پیامبر گرامی اسلام بر مودت با اهل بیت (ع) تأکید داشتند، تصریح کرد: مودت اهل بیت (ع) یعنی محبتی که با اطاعت همراه است و از داخل آن ولایت بیرون می‌آید.

حجت‌الاسلام تویسرکانی اضافه کرد: در جامعه ما عده‌ای هستند که خود را مدعی محبت اهل بیت (ع) می‌دانند؛ با اینحال در دفاع از حرم هیچ‌کدام‌شان حضور ندارند؛ با این وجود در دفاع از اهل بیت (ع) به مقدسات اهل سنت ناسزا می‌گویند.

وی ادامه داد: پولی که به شیعه انگلیسی داده می‌شود از همان جایی می‌آید که پول داعش تأمین می‌شود و مرکز تربیت هردو آن‌ها لندن است.

 

انتهای پیغام/ ۱۱۳ 

امیدواریم نوشته “افرادی که می‌گویند مدافعان حرم برای پول می‌روند، انصاف داشته باشند/ مرکز «شیعه انگلیسی» و «داعش» لندن است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آذر ۱۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران