افزایش چشمگیر علمی و نظامی دانشگاه دریایی نوشهر

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “افزایش چشمگیر علمی و نظامی دانشگاه دریایی نوشهر” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ‌کننده و مدیرعامل ستاد ارتش در بازدید از دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با دانشجویان این دانشگاه دیدار کرد.

دریادار سیاری با اشاره به افزایش چشمگیر دانشگاه در عرصه های مختلف علمی و نظامی، تربیت افسران مومن و کارشناس را سرمایه گذاری برای آتی کشور عنوان کرد.

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان خاطره حضور فرماندهی معظم کل قوا در این دانشگاه و رضایتمندی معظم له از پیشرفت های انجام شده بر ادامه حرکت پرشتاب علمی و نظامی در دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد همانگونه که کارکنان حال حاضر نیروی دریایی توانسته اند به موفقیت های بزرگی دست بیابند، افسران آتی این دانشگاه نیز به یقین می توانند نیروی دریایی بسازند که در شان ملت ایران اسلامی باشد.

وی به علاوه از طرف دیگر در بازدید از توانمندی غواصان نیروی دریایی ارتش با اشاره به رقابت حساس تیم های کمپانی کننده در مسابقات بین الملی غواصی نظامی که برای بار نخست به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر و با حضور تیم هایی از ارتش های کشورهای جهان برگزار خواهد شد، ابراز امیدواری کرد با توکل، تمرین و تکنیک برتر می توان باعث اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای کمپانی کننده شد و این وظیفه سربازی همه است.

حتما بخوانید   شهید رشید! به دفعات با شور حسینی برای جلوگیری از عنصر های دست نشانده جبهه کفر در جهاد حضور یافته بود

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “افزایش چشمگیر علمی و نظامی دانشگاه دریایی نوشهر” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران