امدادرسانی مدافعان حرم به زلزله‌زدگان

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “امدادرسانی مدافعان حرم به زلزله‌زدگان” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته حماسه و جهاد دفاع پرس، روابط عمومی یگان فاتحین از حضور جمعی از رزمندگان و جانبازان مدافع حرم در جاهای زلزله زده کرمانشاه برای کمک به آسیب‌دیدگان اطلاع داد.

مسئول روابط عمومی یگان فاتحین با اشاره به ارسال محموله کمک‌های ابتدایی و اقلام ضروری برای جاهای آسیب دیده غرب کشور اظهار داشت: یگان فاتحین آمادگی دارد تا تعداد بیشتری از نیروهای مردمی مدافع حرم را برای کمک به جاهای آسیب‌دیده ارسال کند.

وی گفت: با استناد به شرایط نامناسب مردم زلزله‌زده کرمانشاه تمام مردم وظیفه برادری درمقایسه با مردم داشته و تمام ملت ایران مردم داغدار و زلزله‌زده کرمانشاه را درک کرده و برای همدردی و کمک به هم‌نوعان خود در بیشتر مواقع تکمیل هستند.

مسئول روابط عمومی یگان فاتحین اضافه کرد: با استناد به شور و شوق مدافعان حرم حضرت زینب (س) برای کمک به مردم کرمانشاه جمعی رزمندگان و جانبازان مدافع حرم در ساعات ابتدایی حادثه برای کمک به آسیب دیدگان در جاهای زلزله‌زده حضور یافتند.

وی خاطرنشان تولید: مسئولین با هم کاری کلیه مردم شریف ایران باید تلاش کنند تا در حداقل لحظه ممکن با برنامه‌ریزی صحیح کمک‌های خوبی را به مردم زلزله زده منطقه کرمانشاه ارسال شود.

وی تصریح داشت: با استناد به فصل سرما ضروری است مسئولین توجه جدی به بازسازی هرچه سریع‌تر خانه‌های آسیب‌دیده داشته باشند و رزمندگان یگان فاتحین مدافع حرم مطرح می‌کنند آمادگی دارند در این مسیر به مسئولین ذی‌ربط جهت بازسازی جاهای آسیب‌دیده یاری برسانند.

حتما بخوانید   انهدام یک تیم تروریستی تکفیری در منطقه عمومی قصرقند

انتهای پیغام/ ۱۱۱

امیدواریم نوشته “امدادرسانی مدافعان حرم به زلزله‌زدگان” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۲۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران