امضای تفاهمنامه هم کاری بین وزارت دفاع و سازمان اوقاف و امور خیریه

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “امضای تفاهمنامه هم کاری بین وزارت دفاع و سازمان اوقاف و امور خیریه” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، به منظور سود برداری از قابلیت ها، توانمندی ها و ظرفیت های مشترک در جهت پیشرفت و ترویج فرهنگ وقف و ارتقاء نقش آن در عرصه دفاع و امنیت و علم و تکنولوژی و دیگر عرصه های هم کاری مانند قرآن، موقوفات و بقاع متبرکه، تفاهم نامه هم کاری بین وزارت دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح و سازمان اوقاف و امورخیریه امضاء شد.

این تفاهمنامه که به امضای امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح و حجت الاسلام والمسلمین محمدی مدیرعامل سازمان اوقاف و امور خیریه رسید با نیت ارتقاء نقش وقف در عرصه علم، تکنولوژی و صنایع دفاعی در عرصه های مورد توجه طرفین با بهره برداری از ظرفیت های وزارت دفاع و سازمان اوقاف در راستای دستیابی به یک ارزش والای الهی و تحقق سیاست های کلی علم و تکنولوژی ابلاغی از جانب مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اجرایی خواهد شد.

امیر سرتیپ حاتمی در این مراسم با اشاره به آیه “وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَيلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُم” گفت: با استناد به این آیه شریفه تکلیف بر همه است که ساز و برگ ضروری را برای تقویت قدرت دفاعی و تحقق نیروهای مسلح توانمند تکمیل کنیم که بحمدالله امروز این آمادگی با رهبری و فرماندهی حکیمانه فرمانده معظم کل قوا به منصه ظهور رسیده و دشمن جرأت تجاوز به این آب و خاک را ندارد.

حتما بخوانید   وزیران دفاع و صنایع و معادن ایران و عراق یادداشت تفاهم هم کاری صنعتی امضا کردند

وی با تقدیر از سازمان اوقاف و امور خیریه در هم کاری در این امر مهم و خطیر خاطرنشان کرد: با امضای این تفاهم نامه بستر ضروری برای افرادی که بخواهند در عرصه مقدس جهاد فی سبیل الله و تولید امنیت هم کاری داشته باشند ممکن خواهد شد و در حقیقت این بابی از ابواب بهشت است که مردم نیکوکار می توانند با هم کاری در این امر خیر در مسیر نورانی بهشت قدم بردارند.

مدیرعامل سازمان اوقاف و امور خیریه نیز در این مراسم با بیان اینکه بدون امنیت، اقتصاد معنی ندارد، اظهار داشت: در سایه امنیت اقتصادی و رونق تولید، نعمت ها بر انسان ها گوارا می شود و بدون امنیت این نعمت ها توام با تلخی خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی با اشاره به امضای تفاهم نامه هم کاری با وزارت دفاع اضافه کرد: هم کاری سازمان اوقاف در عرصه امنیت و دفاع برآمده از آیات الهی است و تلاش داریم مردم را در عرصه پژوهش و تحقیق دفاعی و ایمنی هم کاری دهیم.

وی با بیان اینکه دشمنان فکر تسلط بر جمهوری اسلامی ایران را با خود به گور خواهند برد، اضافه کرد: دفاع و امنیت یکی از عرصه های مهم و بنیادی برای کشور است که دشمنان برای تسلط بر این مهم، تلاش های بسیاری دارند با اینحال مانند در بیشتر مواقع ناکام خواهند ماند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی با دعوت از تمام خیران و واقفان برای هم کاری در این عرصه مهم و بازدارنده برای جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: سرریز مسائل دفاعی نقش به سزایی در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و …. دارد لذا خیران و واقفان سرمایه خود را در این عرصه به کار بگیرند تا بیننده گسترش بیش از قبل قدرت ایران باشیم.

حتما بخوانید   سود‌گیری ارتش از ظرفیت‌ نهادکتابخانه‌ها برای افزایش کتابخوانی

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “امضای تفاهمنامه هم کاری بین وزارت دفاع و سازمان اوقاف و امور خیریه” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران