امیر حاتمی با در ابتدا وزیر جمهوری آذربایجان دیدار کرد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “امیر حاتمی با در ابتدا وزیر جمهوری آذربایجان دیدار کرد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس با استناد به گفته روابط عمومی وزارت دفاع،  «آرتور راسی‌زاده» در ابتدا‌وزیر جمهوری آذربایجان در این دیدار روابط جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران را در سطح محشر برشمرد و اظهار داشت: معتقدم باید روابط بین دو کشور بیش از بیش گسترش یابد.

وی با تاکید بر تقویت روابط دو کشور در عرصه‌های دفاعی و نظامی اضافه کرد: با استناد به اشتراکات بین دوکشور، باید روابط ایران و آذربایجان در عرصه‌های مختلف به ویژه  اقتصادی پیشرفت یابد.

در ابتدا‌وزیر جمهوری آذربایجان با بیان اینکه گسترش روابط اقتصادی بین ایران و آذربایجان برای ما بسیار حائز ارزش است، تصریح کرد: باورمان این است که دو کشور توانایی گسترش روابط بیش از این را ‌دارند.

امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران نیز با ابلاغ سلام معاون اول رئیس جمهوری ایران اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران مصمم به پیشرفت روابط با کشور دوست و برادر جمهوری آذربایجان است و مدیران کشورمان بر این مهم تاکید ویژه دارند.

وی با برشمردن اشتراکات تاریخی و فرهنگی بین جمهوری اسلامی ایران و آذربایجان تصریح کرد: هم اینک روابط دفاعی و نظامی ایران و آذربایجان در سطح بسیار خوبی است و امیدواریم این روابط به سطح راهبردی گسترش یابد.

انتهای پیغام/ ۱۵۱

امیدواریم نوشته “امیر حاتمی با در ابتدا وزیر جمهوری آذربایجان دیدار کرد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   «هادی سیاسی» می بایست از دشمن شناسی بالایی دارا باشد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران