امیر سیفی با خلبان جانباز ارتش دیدار کرد

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “امیر سیفی با خلبان جانباز ارتش دیدار کرد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، امیر سرتیپ دوم «حسن سیفی» دستیار فرمانده کل ارتش در نیروی انسانی و مدیرعامل سازمان حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و امیر نصیرزاده معاون فرمانده کل ارتش از جانباز سرافراز سرتیپ دوم خلبان «احمد دانشمندی» عیادت کردند.

امیر سیفی و امیر نصیرزاده بهمراه جمعی از مسوولان با حضور در منزل این جانباز خلبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن دیدار با وی، خاطرات زیبای دوران دفاع مقدس را مرور کردند.

در این دیدار امیر سیفی اظهار کرد: در اجرای اوامر فرماندهی محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی و امیر سیاری معاون محترم هماهنگ کننده ارتش در باب ارتقای منزلت و بالا بردن بصیرت کارکنان و به پاس رشادتهای شما دلاورمردان، بر خود ضروری دانستیم خدمت رسیده و بر دستان جهادگر شما بوسه بزنیم تا قدردان شما اسوه های صبر و استقامت باشیم. با این وجود تشکر از افرادی که با خدا معامله کرده اند از دست و زبان هیچ انسانی بر نمی آید.

برپایه این خبر، امیر سرتیپ دوم خلبان احمد دانشمندی خلبان هواپیمای اف ۴ بود که در دوران دفاع مقدس با بیش از ۳۰۰ ساعت پرواز عملیاتی به درجه جانبازی نائل شده است.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “امیر سیفی با خلبان جانباز ارتش دیدار کرد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   آمادگی جلوگیری از انواع تهدیدات و مهارت ها را داریم/ هوانیروز در عملیات مرصاد، منافقین را تار و مار کرد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲۹, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران