انتشار اولین شماره ماهنامه فدک در سال ۹۷

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “انتشار اولین شماره ماهنامه فدک در سال ۹۷” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس،  صد و هفتاد و نهمین شماره ماهنامه «فکه» در فروردین ماه ۹۷ پخش شد. بررسی تاثیر نامگذاری سال‌ها به وسیله مقام معظم رهبری بر فرهنگ عمومی جامعه، شرحی بر تاریخچه تشکیل، آرمان‌ها و اهداف صهیونیسم جهانی، چند و چون هم کاری مردم کردستان در همه پرسی نظام جمهوری اسلامی ایران، چند و چون بسیج اقشاری از زبان حجت‌الاسلام شاهانی نماینده با این وجود‌فقیه در بسیج اقشار، سوسنگرد، روز آزادی، گفت‌وگو با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان سرهنگ احمدحمدی‌سخری، پرونده ویژه شهید مدافع حرم مصطفی کریمی از نمونه بخش‌هایی است که در بروزترین شماره ماهنامه «فکه» به آن پرداخته شده است.

بر پایه این خبر، مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ با پخش ماهنامه «فکه» شروع کرد. در این ماهنامه به زندگینامه و سیره شهدا و مطالب مرتبط به انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس به منظور هرچه بیشتر آشنا ساختن اشخاص علاقمند، مخصوصا نسل سوم و چهارم انقلاب با مفاهیم ارزشی پرداخته می شود. ماهنامه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی فکه به سردبیری علی حسین‌پور از جانب مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه پخش شده است.

انتهای پیغام/ ۱۱۶

امیدواریم نوشته “انتشار اولین شماره ماهنامه فدک در سال ۹۷” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   عرفه را باید با جان و دل بیاموزیم
نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۱۸, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران