انجام رزمایش تخصصی امداد و درمان سپاه

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “انجام رزمایش تخصصی امداد و درمان سپاه” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، رزمایش تخصصی امداد و درمان سپاه عصر امروز با حضور سردار فتحیان مدیرعامل موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت، سردار خادم شهدا فرمانده قرارگاه کربلا و سردار عبداللهی معاون بهداشت و درمان سپاه برگزار شد.

این رزمایش که شامل دو بخش نمایش توانمندی های امداد و درمان در دفاع مقدس و مقابله جنگ های نوین بود در محوطه بیمارستان صحرائی امام حسین به اجرا در آمد و طی آن کمپانی کنندگان در ششمین آئین اهدای جایزه ملی شهید رهنمون از نزدیک با توانمندی های بهداری سپاه در درمان مجروحان و پاک سازی منطقه آلوده به سلاح های جنگ نوین آشنا شدند بدین ترتیب که واحدهای بهداری و جلوگیری از سلاح های جنگ نوین با استقرار بیمارستان صحرائی آمبولانسی در مدت لحظه هفت دقیقه توانمندی های خود را نمایش دادند.

این رزمایش در دو لحظه ده دقیقه ای به منظور ارزیابی زنجیره امداد و درمان، توانایی خود امدادی و دگر امدادی، توانایی تخصصی کادر درمانی سپاه و ارزیابی توان بهداری سپاه برگزار شد.

انتهای پیغام/۲۳۱

امیدواریم نوشته “انجام رزمایش تخصصی امداد و درمان سپاه” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   امروزه خدمات رسانی از شهدا دغدغه‌ی عده ای از مدیران نیست
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران