انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی اشنویه

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی اشنویه” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای مطرح کرد: مقارن با شامگاه جمعه (۱۸ خرداد ۹۷) یک تیم تروریستی مسلح که با برنامه‌ریزی و هدایت از منطقه شمال عراق، قصد نفوذ به خاک کشور و انجام اعمال خرابکارانه و ضد ایمنی را داشتند، با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی دقیق رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در دام رزمندگان گرفتار و طی یک درگیری در منطقه مرزی اشنویه، این تیم تروریستی به طرز کامل منهدم شد.

این اطلاعیه می افزاید: در این درگیری تمامی ۷ عضو این تیم تروریستی کشته و زخمی شده و مقادیری سلاح، مهمات و ابزارهای از آنان کشف و ضبط گردید.

این اطلاعیه یادآور شده است: رزمندگان اسلام بعد از انجام این عملیات موفق، سالم به پایگاه‌های خود بازگشتند.

این اطلاعیه در انتهای با تاکید بر اینکه  اجازه عرض اندام به ضد انقلاب و عنصر های وابسته به ایادی استکبار و دشمنان ملت ایران داده نخواهد شد ،خاطرنشان کرده است: رزمندگان غیور و شجاع قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با آمادگی  و اشراف اطلاعاتی همه جانبه، در همراهی با دیگر نیروهای اطلاعاتی، ایمنی، نظامی و انتظامی ،هرگونه تحرک اشرار و گروهک‌های تروریستی را رصد و در صورتی که کوچکترین تعرضی صورت بپذیرد، با قاطعیت با آن برخورد خواهند کرد.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی اشنویه” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اعزام تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه به مسابقات نظامی روسیه
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۲۰, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران