انهدام ۲ تیم تروریستی در چابهار و کردستان/ شهادت یکی از سربازان گمنام امام لحظه(عج)

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “انهدام ۲ تیم تروریستی در چابهار و کردستان/ شهادت یکی از سربازان گمنام امام لحظه(عج)” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی و ایمنی دفاع پرس، سومین نشست کانون حرفه‌ای رسانه چهارشنبه شب با حضور خبرنگاران، عکاسان و اهالی رسانه، حجت الاسلام و المسلمین «سید محمود علوی» وزیر معلومات و «بهروز کمالوندی» معاون مدیرکل سازمان انرژی اتمی برگزار شد.
وزیر معلومات در این نشست با اشاره به مقام و منزلت امام علی (ع) گفت: طی سال‌های واپسین اخلاق در جامعه کمرنگ شده است و عده ای کارهای خلاف اخلاق تغییر اسم داده‌اند.

وی با اشاره به دیدار مدیران وزارت معلومات با رهبر معظم انقلاب گفت: اولین پیش نهاد ایشان معنویت بود و در جامعه خبری نیز این گونه باید باشد. ترویج اخلاق انسانی- اسلامی در عرصه رسانه مسئله مهم دیگری است.

علوی با بیان اینکه رعایت اخلاق مسئله مهم دیگری است که ما اگر آرزوی بهشت رفتن هم نداشته باشیم باز هم شایسته است که به این ارزش‌ها پایبند باشیم از آنجاییکه در دنیا هم موفق خواهیم بود، اظهار داشت: اخلاق در بین مدعیان تدین کمرنگ شده و این درد بزرگی است.

وزیر معلومات ادامه داد: نقد مودبانه اهمیت بینهایت زیادی دارد و در آن نباید به شخصیت فرد توهین کرد و یا آن را هدف قرار داد. رسانه باید افکار عمومی را در مسیر تولید کننده راهنمایی کند و نه اینکه عقده‌های جناحی را دنبال کنیم.

علوی با اشاره به عملیات‌های وزارت معلومات گفت: امروز در چابهار یک تیم تروریستی قبل از عملیات ٧ نفر دستگیر شدند و اولین شهید وزارت تقدیم شد. ما ۱۲۰ تیم تروریستی را در طول این سال‌ها ضربه زدیم و شهید تا این لحظه نداشتیم. یک تیم تروریستی نیز در کردستان پایین ضربه رفت. عربستان اسپانسر این تیم تروریستی است و بسیاری از کشورهای اطراف با اسم مزدور برای عملیات تروریستی آمده‌اند که تیم امروز دو نفر خارجی داشت.

حتما بخوانید   سرلشکر فلاحی عامل استحکام و نوسازی «ارتش» بود

وی اضافه کرد: شکست در «رقه و موصل» آنها را دیوانه‌وار واداشتن تا اقدامی کنند. در روز قدس سال قبلی یک تروریست تونسی دستگیر شد که الان در اوین است و افرادی که به ما می‌گویند دنبال کیس‌سازی هستیم با این فرد دیدار کنند و ببینند چه برنامه‌هایی برای ایران داشته‌اند.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “انهدام ۲ تیم تروریستی در چابهار و کردستان/ شهادت یکی از سربازان گمنام امام لحظه(عج)” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۲۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران