اولویت‌های دولت‌های یازدهم و دوازدهم بسیار دقیق و با ارزش بود

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “اولویت‌های دولت‌های یازدهم و دوازدهم بسیار دقیق و با ارزش بود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به  گزارش گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار عبادالله عبداللهی در آیین افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج‌ فارس، با اشاره به اینکه پالایشگاه ستاره خلیج‌ فارس بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان به شمار می‌رود، اظهار داشت: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که این برنامه با تلاش بخش‌خصوصی، مهندسان و مشاوران در سال ۹۷ به ثمر رسید.

وی با تاکید بر این‌که اگر وحدت رویه داشته باشیم بر مشکلات پیروز می‌شویم، گفت: شرایط امروز ما سخت‌تر از دوران دفاع مقدس نیست و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که در عرصه‌های مهم اقتصادی پیشرفت خوبی داشته‌ایم.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) با تاکید بر این‌که در جنگ اقتصادی جوانان موفق بوده‌اند، گفت: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که تعداد فراوانی از نیروهای این پالایشگاه را مهندسان و کارگران جوان تشکیل می‌دهند.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا اظهار کرد: در سال ۹۷ با استناد به اولویت ۴۰ برنامه با رقمی بالغ بر ۱۲۰ هزار میلیارد تومان در دست اجرا داریم که ۱۰۰ هزار میلیارد تومان از این رقم مرتبط به صنعت نفت است و در مسیر پیش روی قرار دارد.

وی بنزین ساخته شده در پالایشگاه ستاره خلیج‌ فارس را جزو باکیفیت‌ترین بنزین‌های تولیدی برشمرد و گفت: احجام این برنامه بسیار دارای اختلاف از دیگر پالایشگاه‌های کشور بوده و از لحاظ محیط و حجم برابر با سه فاز پارس جنوبی است.

حتما بخوانید   ماجرای یک خواب باورنکردنی که منجر به شهادت شهید مدافع حرم شد

عبداللهی با اشاره به این‌که اولویت‌های دولت‌های یازدهم و دوازدهم بسیار دقیق و با ارزش بود، گفت: از نمونه این رفتار‌های مهم، اجرای سه فاز پارس‌جنوبی و مهار ۷/۳ میلیارد مترمکعب از آب‌های مرزی در استان هرمزگان بوده است.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) با بیان این‌که بیش از ۸۰ درصد دیزاین و تامین ابزارهای، تولید و راه‌اندازی پالایشگاه ستاره خلیج‌ فارس با بهره برداری از نیروها و قابلیت ها داخلی بوده است، گفت: در این برنامه عظیم ۱۰ هزار نیروی کارشناس برای تولید پالایشگاه آمادگی پیدا کردند.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “اولویت‌های دولت‌های یازدهم و دوازدهم بسیار دقیق و با ارزش بود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۸, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران