اولین کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» برگزار شد

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “اولین کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» برگزار شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، اولین کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» با نیت ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و بیان تاریخ شفاهی دفاع مقدس با شعار «تا آخر ایستاده‌ایم» از جانب سازمان نشر کارهای و ارزش‌های هم کاری زنان در دفاع مقدس و هم کاری شهرداری منطقه هشت تهران و هم کاری فرهنگسرای گلستان و با تدریس خانم منوچهری عصر روز قبل در خانه فرهنگ فرزانگان برگزار شد. 

جامعه هدف کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» نوه‌های شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران در گروه‌های سنی ۱۰ الی ۱۴ سال هستند.

 

برنامه ریزی شده است هر یک از نوجوانان حاضر در دوره، رابطه یک هفته ای خود را با پدربزرگ شهید یا جانباز خود در جلسات بعدی معرفی کنند. این برنامه بعد از بررسی از نتایج آن در دیگر محلات تهران و استانهای کشور نیز انجام خواهد شد.

با استناد به هماهنگی های به رفتار آمده با معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، اجرای این برنامه در دیگر محلات تهران برحسب مطرح آمادگی شهرداری جاهای حاوی اهمیت قرار خواهد گرفت.

کارگاه آموزشی سلاله‌ها ۲۰ ساعته در شکل پنج نشست در تاریخ‌های ۱۳ و ۲۷ تیرماه، ۲۴ مرداد و ۷ شهریور ماه دیزاین شده است.

اولین کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» برگزار شد

انسجام‌بخشی بین نوه‌های شهدا و هویت‌دهی به آنان با اسم نسلی که قادر اند عهده‌دار نقش‌هایی برجسته در آتی ایران اسلامی باشند، هم کاری دادن اقشار مختلف جامعه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ارتقای منزلت خانواده شهدا به ویژه فرزندان و نوادگان ایشان به اشتراک اقشار مختلف جامعه، جلوگیری از تهدیدات جنگ نرم در سطوح مختلف جامعه، گسترش آگاهی، توانمندی و هم کاری اقشار مختلف جامعه در دفاع از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را می‌توان از نمونه اهداف اجرا برنامه سلاله‌ها برشمرد.

حتما بخوانید   آمریکا و اسرائیل خیلی زود تاوان تصمیم ابلهانه خود را خواهند پرداخت

سازمان نشر کارهای و ارزش‌های هم کاری زنان در دفاع مقدس از خانواده معزز شهدا و ایثارگران دعوت می‌کند تا فرزندان خود و به ویژه نوه‌ها و سلاله‌های شهدا و ایثارگران را برای کمپانی در کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» ترغیب کنند.

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “اولین کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» برگزار شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران