اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح واگذار یا در حال واگذاری است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح واگذار یا در حال واگذاری است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس با استناد به گفته پایگاه اطلاع رسانی دولت، وزارت دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح در جواب به پرسش یکی از خبرنگاران در نشست خبری سخنگوی دولت با مسئله «تازه ترین موقعیت واگذاری بنگاه‌های اقتصادی نیروهای مسلح به بخش خصوصی» عنوان کرد: فعالیت‌های اقتصادی بخش‌های مرتبط با نیروهای مسلح اکثراً واگذار شده و یا در حال واگذاری است.

در جواب وزارت دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح آمده است:

همانگونه که قبلاً گفته شده است برابر سیاست‌های اتخاذ شده و در راستای اصل ۱۴۷ قانون بنیادی، نیروهای مسلح در لحظه صلح از ظرفیت‌های خود برای سازندگی و پیشرفت کشور استفاده خواهند کرد.

براساس تدابیر اتخاذ شده، فعالیت‌های اقتصادی بخش‌های مرتبط با نیروهای مسلح مانند بنیادهای تعاون ساماندهی گردیده و اکثر آنان واگذار شده و یا در حال واگذاری است.

براساس درخواست و نیازهای ابزار‌های مختلف دولت در محورهای سازندگی، پیشرفت داخلی و محرومیت‌زدایی کشور، نیروهای مسلح با سود‌گیری از ظرفیت‌های خود در کمک‌رسانی به دولت، برنامه‌های زیرساختی و پیشرفت‌ای را به انجام می‌رسانند.

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح واگذار یا در حال واگذاری است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سرلشکر باقری صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی ندارد/ راه‌اندازی سایت رسمی مدیرکل ستاد کل نیروهای مسلح در زمانی نه چندان دور
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۲۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران