اگر پشتیبان ولایت فقیه باشیم به اهداف متعالی دست می‌یابیم

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “اگر پشتیبان ولایت فقیه باشیم به اهداف متعالی دست می‌یابیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرتیپ پاسدار محمد‌جواد اسدی مشاور مدیرکل ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم گرامی‌داشت ۹ دی که در سالن ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، با اشاره به ارزش بصیرت و بصیرت‌افزایی در تمییز حق از باطل اظهار داشت: انبیای الهی آمدند تا چشم و گوش دل ما را باز کنند و به ما بصیرت دهند تا حق را از باطل و دوست را از دشمن تشخیص دهیم.

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن کریم حدود ۲۸۰ جریان عبرت آموز آورده که تا از آن درس بگیریم و مسیر رستگاری را بشناسیم، اضافه کرد: در طول تاریخ حیله‌گران بسیاری بوده‌اند که مردم را از مسیر اصلی و سعادت ابدی منحرف کرده و به بیراهه می‌کشانند.

سردار اسدی ادامه داد: حماسه ۹ دی برگی از تاریخ نبود، حتی این روز اصل تاریخ بود که در آن پندها و عبرت‌های فراوانی نهفته بود، در این روز امت با بصیرت که داشت به میدان آمدند تا بگویند ما از حادثه غدیر درس گرفتیم و هیچ‌گاه رهبر و با این وجود خود را تنها نمی‌گذاریم.

وی گفت: حماسه ۹ دی باعث شد تا ملت ما در یک گذرگاه بسیار خطرناک مسیر خود را بیابد. اگر ۹ دی با بصیرت ملت و میثاق با رهبری معظم همراه نمی‌شد، مطمئنا خون شهدا پایمال می‌شد. این روز به ما نشان داد که اگر ما پشت سر با این وجود‌فقیه خود باشیم، یقینا پیروز هستیم و به اهداف متعالی انقلاب و اسلام دست می‌یابیم.

حتما بخوانید   انقلاب اسلامی ایران هیمنه پوشالی آمریکا را از بین برد

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “اگر پشتیبان ولایت فقیه باشیم به اهداف متعالی دست می‌یابیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۱۰, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران