بازدید دریادار سیاری از پایگاه دریایی پسابندر در نقطه صفر مرزی با پاکستان

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “بازدید دریادار سیاری از پایگاه دریایی پسابندر در نقطه صفر مرزی با پاکستان” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی و ایمنی دفاع پرس، «دریادار حبیب الله سیّاری» فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش بهمراه جمعی از معاونان و مدیران این نیرو با حضور در نقطه صفر مرزی ایران و پاکستان از پایگاه دریایی پسابندر بازدید کردند.

دریادار سیاری از «اتاق اقتدار» نیروی دریایی راهبردی ارتش مستقر در پایگاه دریایی پسابندر بازدید و از این یگان به نوعی چشم بینا و گوش شنوای نداجا در نقطه صفر مرزی ایران و پاکستان یاد کرد.

وی به علاوه از طرف دیگر با حضور در اسکله تازه نیروی دریایی راهبردی ارتش از مراحل تکمیل آن بازدید و ضمن خداقوت به دست اندرکاران تولید آن تأکیدات ضروری را درمقایسه با تسریع در مسیر اجرای این برنامه عنوان کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش و هیئت همراه به علاوه از طرف دیگر از یگان‌های شناور مستقر در پسابندر بازدید کردند.

دریادار سیاری در طول این بازدید با تأکید بر لزوم حفظ آمادگی، بالا بردن آموزش کارکنان و تکیه بر ارتقاء معنویت با تأسی از راه حضرت امام حسین(ع) بسیار ضروری دانست.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “بازدید دریادار سیاری از پایگاه دریایی پسابندر در نقطه صفر مرزی با پاکستان” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   دولت نباید به 3 کشور اروپایی اعتماد کند
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۱۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران