بازدید وزیر دفاع از مراحل پیشرفت حرم مطهر امام حسین (ع)

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “بازدید وزیر دفاع از مراحل پیشرفت حرم مطهر امام حسین (ع)” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر حاتمی و هیئت همراه بعد از دیدار با مدیران نظامی، دفاعی و ایمنی کشور عراق و اجرا نشست چهارجانبه ایران، روسیه، عراق و سوریه همزمان با ولادت حضرت امام حسین (ع) و به منظور زیارت مضجع شریف و نورانی سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و حرم مطهر حضرت العباس (ع) وارد کربلا شدند.

وزیر دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح و هیئت همراه در حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) به اقامه نماز و راز و نیاز پرداخت.

امیر سرتیپ حاتمی، حجت الاسلام والمسلمین قندهاری مدیرعامل سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و هیئت همراه به علاوه از طرف دیگر از مراحل تولید و پیشرفت حرم و گنبد مطهر امام حسین (ع) بازدید کردند و در جریان روند میزان پیشرفت پیشرفت حرم مطهر قرار دریافت کردند.

وزیر دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح به علاوه از طرف دیگر با حضور در محل ستاد پیشرفت حرم امام حسین (ع) و حضرت قمر بنی هاشم (ع) از نزدیک در جریان تولید و پیشرفت حرم قرار گرفت.

امیر سرتیپ حاتمی در این بازدید اظهار داشت: در سفر به عراق توفیقی حاصل شد تا ضمن زیارت مضجع شریف اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع)، از روند برنامه پیشرفت و ساحت حرم مطهر امام حسین بازدیدی داشته باشیم و بدون تردید کار این عزیزان که این مضجع شریف را برای زیارت زائران تکمیل می‌کنند، مورد استقبال اباعبدالله الحسین (ع) است.

حتما بخوانید   عده ای‌ها به بهانه خدمات رسانی از تروریست‌ها علم حریق‌بس را برافراشته‌اند/ چند ماه آتی کل‌ سوریه پاکسازی می‌شود

مدیرعامل ستاد بازسازی عتبات عالیات ایران نیز در این بازدید گزارش مبسوطی از برنامه پیشرفت حرم امام حسین (ع) معرفی کرد.

امیر سرتیپ امیر حاتمی و هیئت همراه به منظور دیدار با مدیران لشکری و کشوری عراق و گفت‌وگو در باب هم کاری های دو جانبه دفاعی و ایمنی و تفاوت منطقه و حضور در نشست کمیته چهارجانبه با حضور نمایندگان ایران، عراق، روسیه و سوریه در بغداد به کشور عراق سفر کرد.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “بازدید وزیر دفاع از مراحل پیشرفت حرم مطهر امام حسین (ع)” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۳۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران