باشگاه استقلال تهران در جستجوی فرهنگ شهادت است

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “باشگاه استقلال تهران در جستجوی فرهنگ شهادت است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

بیست و سومین کنفرانس مطبوعات- ۴۷۱/ صاحب در گفت‌وگو با دفاع پرس:

مسئول فرهنگی باشگاه استقلال تهران گفت: کارهای فرهنگی در ورزش فوتبال و به ویژه باشگاه استقلال تهران انجام‌ می‌شود، با این وجود در کمال تاسف در رسانه انعکاس پیدا نمی‌کند.

«حجت‌الاسلام صاحب» مسئول فرهنگی باشگاه استقلال تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس در کنفرانس مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اشاره به این‌که صداسیما و رسانه، تنها فعالیت های ورزشی فوتبال را نشان می‌دهند، اظهار داشت: همزمان با اینکه کارهای فرهنگی در ورزش فوتبال و به ویژه باشگاه استقلال تهران انجام‌ می‌شود، با این وجود در کمال تاسف در رسانه انعکاس پیدا
نمی‌کند.

مسئول فرهنگی باشگاه استقلال تهران ادامه داد؛ در عرصه فوتبال به‌ویژه در باشگاه استقلال سعی بر پر ارزش‌ جلوه دادن مسائل مرتبط به فرهنگ ایثار و شهادت است و فدراسیون فوتبال کشورمان نیز در مناسبت‌ها و مسابقات تلاش برای پررنگ جلوه دادن فرهنگ دفاع مقدس دارد.

وی با اشاره به بازی شهرآورد واپسین گفت: تیم فوتبال استقلال تهران با حک کردن اسم «خلیج در بیشتر مواقع فارس» بر روی لباس تمرینی بازیکنان عرق ملی را به همگان نشان داد.

انتهای پیغام/ ۱۱۴

امیدواریم نوشته “باشگاه استقلال تهران در جستجوی فرهنگ شهادت است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   برپایی کنفرانس «شیرین تر از عسل» در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۱۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران