بالگردهای سپاه لاشه هواپیمای تهران

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “بالگردهای سپاه لاشه هواپیمای تهران” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به عملیات جستجوی بالگردهای سپاه اظهار داشت: بالگردهای نیروی هوافضایی سپاه صبح امروز لاشه هواپیمای آسمان را ارتفاعات کوه دنا پیدا کردند.

وی اضافه کرد: ۲ فروند بالگرد هوافضا به مختصاتی که پهبادها مطرح کرده بودند، اعزام شدند و موفق شدند نقطه جغرافیایی هواپیما را بیابند.

سردار شریف تصریح کرد: عکس ها دقیقی هم از نقطه سقوط و شرایط لاشه هواپیما گرفته شده است.

سردار شریف تصریح کرد: با استناد به جای و مختصاتی که پهپادها داده بودند بالگردها به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: لحظاتی قبل که من با سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا محیط سپاه صحبت کردم فرمود که لاشه هواپیما پیدا شده و عکس هایی که هم از بالا گرفته‌اند حتی آرم و نشان هواپیما هم به خوبی واضح است و پیدا شدن محل سقوط این هواپیما دیگر قطعی است. 

سخنگوی سپاه پاسداران پیشتر تصریح کرد: به محض ممکن شدن شرایط جوی هم امکان هلی‌برن در آنجا می باشد و هم امکان امداد از روش زمینی ممکن خواهد شد.

شریف ادامه داد: با این وجود عملیات دسترسی به دلیل صعب‌العبور بودن تا قدری سخت هست با این وجود آن پراکندگی گسترده را روی یک نقطه متمرکز کرد و علی‌القائده این مسئله به کار سرعت می‌دهد.

انتهای پیغام/ ۴۱۱

امیدواریم نوشته “بالگردهای سپاه لاشه هواپیمای تهران” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اعلامیه سپاه در واکنش به نسل‌کشی در میانمار/ تکمیل کمک به آوارگان هستیم
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران