باید جواب محکمی در عرصه «جنگ نرم» به دشمن بدهیم

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “باید جواب محکمی در عرصه «جنگ نرم» به دشمن بدهیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

حجت الاسلام محمدحسنی:

مدیرعامل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: همانگونه که در دوران دفاع مقدس و در جنگ سخت جواب مکمی به دشمنان دادیم، در عرصه جنگ نرم نیز باید جواب محکمی به دشمنان بدهیم.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، حجت الاسلام و المسلمین «عباس محمدحسنی» مدیرعامل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در آیین معارفه خود که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: بنده باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که وارث یک سازمان فرهنگی اثرگذار هستم که یادگار حضرت امام خمینی (ره) و هدایت پویای آن با رهنمودهای آسمانی رهبر معظم انقلاب است.
وی ادامه داد:‌ بنده در شرایطی این مسئولیت را پذیرفته و به حکم حضرت آقا مفتخر شدم که در کمال تاسف منطقه و جهان اسلام درگیر ویروس تفکرات انحرافی سلفی و تکفیری و گروه‌های دست ساز آمریکایی، صهیونیستی و سعودی است و با تهدیدات شدید فکری و فرهنگی مواجه می‌باشد، لذا امروز در جنگ نرم بسیار پیچیده‌ای به سر می‌بریم.

حجت الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه برای رفتار درآمدن رهنمودهای مقام معظم رهبری چند شرط باید رعایت شود، عنوان کرد: اولین شرط تعامل با فرماندهی کل ارتش است که پیرامون این مسئله ان‌شاالله به وظایفمان رفتار خواهیم کرد؛ شرط دوم بهره برداری از آزمایشات بزرگان است که این کار موثر را در پیشبرد اهداف انجام می‌دهیم؛ شرط سوم نیز استفاده از روحیه نقدپذیری است.

حتما بخوانید   تهدیدات دائماً در حال تغییر است/ تهدیدات زیستی منشاء اقتصادی دارد

 

وی گفت: شایسته است همانگونه که در جنگ سخت جواب دست اندازی‌های دشمنان را محکم دادیم و چنان سیلی به آنان زدیم که دیگر توانایی برخاستن و حمله مجدد ندارند در عرصه جنگ نرم نیز باید جواب دشمن را محکم دهیم.

 

امیدواریم نوشته “باید جواب محکمی در عرصه «جنگ نرم» به دشمن بدهیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران