باید کمک کنیم نگاه پیشرو در ارتش تقویت شود

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “باید کمک کنیم نگاه پیشرو در ارتش تقویت شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی و امیتی دفاع پرس، سردار «محمد شیرازی» مدیرعامل دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا در در جمع مدیرعامل و معاونین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به سری سازمان، معنویت افزایی در ارتش را از انتظارات فرماندهی معظم کل قوا دانست و اظهار داشت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش باید بیش از قبل در راستای معنویت افزایی و تربیت جوانان متدین اقدام کند.

وی الگو شدن نیروهای مسلح برای سایرین را از دیگر مطالبات فرماندهی معظم کل قوا برشمرد و اضافه کرد: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بهره برداری از و پیشرفت صندوق قرض الحسنه و فعالیت اثرگذار آن در راستای کمک به پیشرفت معیشت کارکنان آجا اقدام موثری انجام داده است که می تواند الگویی برای دیگر ابزار ها باشد.

شیرازی با اشاره به عده ای فعالیت های اثربخش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در سال‌های واپسین، تصریح کرد: اشراف بر امور سازمان، پیگیری مجدانه اعمال، توجه به انگیزه، علاقه و توانمندی نخبگان و جوانان متدین و پیشرو و سود مندی از آزمایشات ارزشمند پیشکسوتان می‌تواند سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را در پیشبرد بهتر امور و اثربخشی فعالیت ها یاری رساند.

مدیرعامل دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا پیشتر نگاه تازه و فعالیت‌های واپسین صورت گرفته در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران که با حضور امیر سرلشکر موسوی با اسم فرمانده ای متدین و کارآمد، سرعت بیشتری به خود گرفته است را حرکتی رو به جلو توصیف کرد و اضافه کرد: همه باید کمک کنیم تا این نگاه پیشرو در ارتش تقویت شود.

حتما بخوانید   بازدید فرمانده ارتش بولیوی از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

پیشتر این دیدار حجت الاسلام عباس محمدحسنی نماینده با این وجود فقیه و مدیرعامل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نیز به معرفی خبری از اهم فعالیت های صورت گرفته در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طی یک سال و در شکل گزارش اشراف این سازمان پرداخت و گفت: با تلاش فرماندهان، مدیران و کارکنان سخت کوش و مخلص این سازمان و با خدمات رسانی ها و خدمات رسانی های ارزشمند فرماندهی کل ارتش، سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران موفق شده است در راستای تامین بخشی از انتظارات و مطالبات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) انجام وظیفه کند.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “باید کمک کنیم نگاه پیشرو در ارتش تقویت شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۷, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران