با هر‌گونه اقدام گروهک‌های تروریستی و معاند قاطعانه برخورد می‌کنیم

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “با هر‌گونه اقدام گروهک‌های تروریستی و معاند قاطعانه برخورد می‌کنیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

یک منبع آگاه در قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع):

یک منبع آگاه در قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه تأکید کرد: با هر‌گونه اقدام گروهک‌های تروریستی معاند در مرزهای شمال غرب کشور قاطعانه برخورد می‌کنیم.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، در پی انتشار اخباری مبنی بر قصد گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب برای نفوذ و ایجاد ناامنی در کشور یک منبع آگاه در قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: در جاهای مرزی شمال غرب کشور اشراف اطلاعاتی و میدانی کامل داریم و با هر‌گونه اقدام گروهک‌های تروریستی برای نفوذ و ایجاد ناامنی در کشور قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

وی با یادآوری عزم و اراده مستحکم رزمندگان اسلام در قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه و دیگر نیروهای اطلاعاتی و ایمنی برای مقابله سخت و مهلک با هر گونه حرکتی که در پی ایجاد نا امنی در ایران اسلامی باشد، تأکید کرد: به آنها اخطار می دهیم در صورت هر گونه تحرک و تعرض آنان را تا هر نقطه ای تعقیب و شدیدا مجازات خواهیم کرد.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “با هر‌گونه اقدام گروهک‌های تروریستی و معاند قاطعانه برخورد می‌کنیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اقداماتی فراتر از توان یک دولت/ عملیات‌های گسترده سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۳۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران