بخش تخصصی شهدای ترور در کتابخانه سری سرچشمه افتتاح شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “بخش تخصصی شهدای ترور در کتابخانه سری سرچشمه افتتاح شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، در یک لحظه با فرارسیدن واقعه هفتم تیر بخش تخصصی شهدای ترور کتابخانه هفتم تیر در سری فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) با حضور علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی، محمد شادنوش، عبدالله جاسبی، محمد پیشگاهی‌فرد و اسدالله بادامچیان، سعید گلشناس، مدیریت سری سرچشمه و جمعی از معاونان و مدیران نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور افتتاح شد.

پیشتر هم کاری‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و سری شهدای انقلاب اسلامی، مقرر شد بخش تخصصی شهدای ترور با ممکن آوری مقدمات موردنیاز راه‌اندازی شود که از این روی ۳۰۵ عنوان کتاب و به علاوه از طرف دیگر نرم‌افزار مدیریت کتابخانه‌های عمومی (سامان) از جانب نهاد در دست این سری قرار گرفت و ورود معلومات منابع کتابخانه با هم کاری گروهی از کارکنان سری نهاد به انجام رسیده است.

ضروری به ذکر است کتابخانه هفتم تیر در سال ۱۳۹۰ در سری فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی تأسیس و بعد از توافق انجام‌شده در دسته کتابخانه‌های مشارکتی نهاد قرار گرفت.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “بخش تخصصی شهدای ترور در کتابخانه سری سرچشمه افتتاح شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اولین جشنواره رزم‌نوازان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کلید خورد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۸, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران