بررسی ابعاد حقوقی نسل‌کشی مسلمانان میانمار

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “بررسی ابعاد حقوقی نسل‌کشی مسلمانان میانمار” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

در برنامه «جهان‌آرا» اجرا میشود؛

برنامه تلویزیونی «جهان‌آرا» با مسئله بررسی ابعاد حقوقی نسل‌کشی مسلمانان در میانمار، یکشنبه شب ۱۹ شهریورماه از شبکه افق پخش می‌شود.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، دین اسلام به دلیل خصوصیت‌های ذاتی خود و آوردن پیغام رحمت و مغفرت برای عموم بشریت، پیوسته مورد بغض و کینه دشمنان خدا قرار داشته است و مسلمانان، به انواع شیوه ها مورد آزار و اذیت افرادی قرار گرفته‌اند که مدعی حقوق بشرند.

زمانی تازه‌مسلمانانی که اولین لبیک‌گویان به دعوت پیامبر اسلام (ص) بودند پایین آفتاب سوزان حجاز و به وسیله مشرکان مکه مورد آزار و اذیت قرار می دریافت کردند و زمانی، در قرن بیست و یکم که آوازه حقوق بشر گوش فلک را کر کرده، پیروان آیین حق در میانمار، بدترین شکنجه ها را تحمل می کنند، همه تنها به یک دلیل، یعنی پذیرش آیین اسلام.

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» یکشنبه شب ۱۹ شهریورماه به همین مسئله، یعنی کشتار مسلمانان میانمار اختصاص دارد؛ علیرضا کمیلی دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده و مهدی عوض زاده از مستندسازان کشورمان، مهمانان این برنامه خواهند بود و با محمد حسین بدری، مجری و کارشناس جهان آرا به بحث در باب ابعاد و چرایی این مسئله دردناک می نشینند.

به علاوه از طرف دیگر برنامه ریزی شده است رابطه زنده ای از فاصله میانمار و بنگلادش پیرامون بررسی ابعاد حقوقی نسل کشی قوم روهینگیا را در این برنامه بیننده باشیم.

حتما بخوانید   امروز یک کوچ اجباری در محیط مجازی به افق می‌آید

«جهان آرا» ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن زنده شبکه افق می‌رود و تکرار آن هم ساعت ۱۵:۳۰ روز بعد پخش می‌شود.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “بررسی ابعاد حقوقی نسل‌کشی مسلمانان میانمار” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۱۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران