بررسی سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با قشر‌های مختلف مردم قم

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “بررسی سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با قشر‌های مختلف مردم قم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، دولت ترامپ علیرغم نظر‌های مخالف در داخل دولت، خود را تکمیل خروج از برجام کرده است و به ذهن خطور میکند در هفته آتی مدیرکل جمهور آمریکا تعلیق تحریم‌های ایران را دیگر تمدید نکند و آن را اجرایی کند. در این خصوص با حضور صاحبنظران سیاسی در برنامه، نشست مشورتی ایران و سه کشور اروپایی در خصوص برجام و اعمال مخرب آمریکا واکاوی خواهد شد.

انتشار کتاب «خشم و حریق» پیرامون ترامپ در آمریکا، هیاهوی بسیاری در مطبوعات این کشور و اروپا بوجود آورده است. در این کتاب موارد بسیاری علیه ترامپ و ریشه سیاست‌های این کشور افشا شده است.

نشست وزیران امور خارجه اتحادیه عرب تشکیل شده از مصر، عربستان، فلسطین، مراکش و امارات در پایتخت اردن با محوریت به رسمیت شناخته شدن کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف مسئله بعدی برنامه گزارش هفتگی خواهد بود.

گزارش هفتگی به تهیه کنندگی شهریار افشاری پور کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیماست که جمعه‌ها حوالی ساعت ۱۲:۱۵ با اجرای رضا ابراهیمی از این شبکه روی آنتن می‌رود.

انتهای پیغام/ ۱۱۵

امیدواریم نوشته “بررسی سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با قشر‌های مختلف مردم قم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   عربده‌ صهیونیست‌ها از سر استیصال است/ تشریح روند آزادسازی صیادان
نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۲۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران