برنامه‌ریزی جهت کاهش مصرف انرژی و بازدهی بیشتر در «صبا باتری»

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “برنامه‌ریزی جهت کاهش مصرف انرژی و بازدهی بیشتر در «صبا باتری»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، «سیدمجید هدایت» معاون وزیر دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح و مدیرعامل سازمان پیشرفت منابع انرژی وزارت دفاع در همایش سراسری خانواده بزرگ صبا باتری که صبح امروز (دوشنبه ۲۰ شهریور) در سالن همایش‌های هتل المپیک تهران برگزار شد، اظهار داشت: ما با نگاه ۲۰ ساله و بر مبنای برنامه چهار ساله حرکت می‌کنیم که امسال اولین سال ورود به برنامه دوم چهار ساله است.

وی اضافه کرد: امروز توانسته‌ایم با استناد به حرکت در یک مسیر صحیح به بنگاه‌ بزرگ اقتصادی مبدل شویم.

مدیر کل سازمان پیشرفت منابع انرژی با اشاره به اینکه در جستجوی اجرای برنامه‌هایی جهت کاهش مصرف انرژی و بازدهی بیشتر هستیم، اضافه کرد: در این مسیر ساختارهای خوبی ایجاد کرده و گام‌های مناسبی برداشته‌ایم.

وی با بیان اینکه با شیوه ۴۰ سال قبل نمی‌توان در عرصه تولید حرکت کرد، بیان داشت: برای به روز بودن باید در عرصه‌های بررسی سرمایه گذاری کرد. باید با جوانان توانمند و سود‌گیری از کمپانی‌های دانش بنیان در جستجوی تحول در عرصه اقتصاد باشیم.

 

معاون وزیر دفاع و خدمات رسانی نیروهای مسلح گفت: با همت و تلاش کارشناسان و جوانان توانمند کشور توانسته‌ایم گام‌های بزرگی در چرخه اقتصادی با مصرف کمتر انرژی و با بازدهی بیشتر برداریم. 

 

وی تصریح کرد: سری ما به سیستم هوشمند مدیریتی تجهیز است که با بهره برداری از یک نرم افزار داخلی قادر به کاهش قابل توجه مصرف انرژی هستیم.

حتما بخوانید   آمریکا نمی‌تواند نُجَباء را وادار به عقب‌نشینی کند

 

هدایت اضافه کرد: امروز توانسته‌ایم مرکز دیزاین و پیشرفت باتری‌های وسیله نقلیه ای را تاسیس کنیم که بعد از طی مراحل تولید می‌توان در این مرکز آن را مورد تست و دسته‌بندی قرار داد.

 

وی گفت: ما برای تضمین کیفیت کار خود بخشی از سود را صرف هزینه‌های بررسی می‌کنیم و پیرامون این مسئله تا اینجای کار با عده ای از مراکز بررسی کشور کار تعریف کرده‌ایم.

 

هدایت خاطرنشان کرد: امروز روند تولید باتری‌ها، سه نسل را در عرصه صنعت گذرانده است و ما برای حضور در عرصه نبردی باید کیفیت کار خود را پیشرفت بخشیم.

 

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “برنامه‌ریزی جهت کاهش مصرف انرژی و بازدهی بیشتر در «صبا باتری»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران